Viskas žmogaus patogumui (1)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Viskas žmogaus patogumui
Kriaunų bendruomenės nuotr. / Stasė Idienė (viduryje) mano, kad bendra informacinė sistema yra didelė paspirtis kaimų bendruomenėms ir jų žmonėms.

Aktyvi Kriaunų bendruomenė vysto nemažai socialinių projektų: šiuo metu jau teikiama socialinio transporto paslauga, netrukus bus teikiama ir apgyvendinimo, maitinimo paslaugos. Kriaunose veikia vaikų dienos centras, kitos svarbios socialinės veiklos. Informacijos sklaida apie jas yra labai reikalinga. „Džiaugiamės, kad mūsų teikiamos paslaugos viešinamos puslapyje www.socsketis.lt. Apskritai džiaugiuosi, kad sukurta tokia puiki informacinė sistema, teikianti mūsų rajonui didžiulę pridėtinę vertę“, – sakė aktyvi Kriaunų bendruomenės narė Stasė Idienė. . Informacinė sistema ir platforma – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

S. Idienė teigė, kad ši sistema labai inovatyvi idėja. „Tokios sistemos išties reikėjo. Čia viskas sukurta žmogaus patogumui“, – džiaugėsi ji. Dar vienas sistemos privalumas – ji labai aiški, patogi naudoti. Be to, ji yra nukreipta tikslingai informacijos apie socialines paslaugas plėtrai. Juk nedidelėms kaimo bendruomenėms pakankamai sudėtinga nuolatos viešinti informaciją apie savo teikiamas paslaugas, socialinius projektus taip, kad jie pasiektų plačią auditoriją. O ši sistema turi daug privalumų. „Labai džiaugiamės galimybe taip skleisti informaciją apie savo veiklas. Džiugu, kad ją galima nuolat pildyti, atnaujinti. Labai smagu naudotis šia informacine sistema, ją rekomenduoti bendruomenės žmonėms“, – sakė S. Idienė. Ji mano, kad ši sistema duos didžiulę naudą rajono gyventojams.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video