Degė namas ir pečius (2)
Publikuota: 2019-11-25
Kategorija:
Gaisrai
2019 m. lapkričio 23 d., 21:26 val. gautas pranešimas, kad Martinonių g., Martinonių k., Pandėlio sen., dega medinis namas. Atvykus PGP į vietą, pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu nudegė pastato stogas bei perdengimas, išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro metu viduje žmonių nebuvo. Gaisrininkų duomenimis, namas buvo negyvenamas, o savininkai gyvena Visagino mieste.
2019 m. lapkričio 24 d., 15:59 val. gautas pranešimas, kad Gėlių g., Rokiškio m., užsidegė pečius, namuose daug dūmų.
Rekomenduojami video
Pavasarį ir vasarą daugelis žmonių tvarko aplinką, valo sklypus, o taip pat leidžia laiką gamtoje kepdami maistą. Tačiau tiek žolės deginimas, tiek neatsargus naudojimasis kepsninėmis gali sukelti rimtų pavojų – nuo gaisrų iki žalos aplinkai, sveikatai bei turtui. Priešgaisrinės priežiū
2026-03-19
Kovo 12 d., apie 18:12 val., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta apie degantį automobilį „Ford Mondeo“. Į nurodytą vietą Panevėžio gatvėje nedelsiant išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (PGP).
Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad situacija jau suvald
2026-03-13
Nors ir ne 13-oji, tačiau penktadienis šio „Audi“ markės automobilio savininkui prasidėjo nemaloniu įvykiu: apie 8 val. 18 min. mikrorajone, šalia daugiabučių namų ir net dviejų ugdymo įstaigų, užsiliepsnojo automobilis.
Vaizdo įrašą galite peržiūrėti ČIA.
2026-03-06
Ankstyvą antradienio rytą, kiek po 7 val. ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Suvainiškį. Pranešta apie Beržų gatvėje kilusį gaisrą ūkiniame pastate.
Atvykus pirmosioms pajėgoms, mūrinis pastatas jau buvo stipriai uždūmintas. Paaiškėjo, kad ugnies židinys – ūkinio pastato vi
2026-02-25
Vasario 24 d. apie 2 val. nakties Rokiškio ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į K. Donelaičio gatvę, kur buvo gautas pranešimas apie dūmus komercinės paskirties pastate.
Atlikus žvalgybą nustatyta, kad atviros liepsnos ar gaisro židinio nėra. Paaiškėjo, kad dūmai į patalpas veržėsi
2026-02-24