Arbatos popietė su bendruomene (0)

Publikuota: 2022-04-19 Kategorija: Gyvenimas
Arbatos popietė su bendruomene
Organizatorių nuotr. / Arbatos popietė su bendruomene

2022 m. balandžio 15 dieną Skemų socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namuose, vyko arbatos popietė su Skemų kaimo bendruomenės gyventojomis – buvusiomis įstaigos ilgametėmis darbuotojomis.

Nuo įstaigos atidarymo pradžios, daugiau nei prieš 85 metus arčiausiai Skemų socialinės globos namų visada buvo Skemų kaimo bendruomenė, kuri matė tiek įstaigą užklupusias negandas, tiek pačias pozityviausias šių namų gyventojų istorijas. Daliai gyventojų persikėlus gyventi į Rokiškio miestą – bendravimas su bendruomenėmis nenutrūko, anaiptol – vienas iš pagrindinių įstaigos tikslų ir Grupinio gyvenimo namų principų yra šių gyventojų įtraukimas į rajono bendruomenes, paslaugų gavimas jose, sėkminga integracija.

Skemų socialinės globos namai siekia visapusiško gyventojo įgalinimo, įtraukimo ir integracijos į visuomenę, pilnavertiško ir kokybiško gyvenimo psichikos ir (ar) proto negalią turintiems gyventojams. Svarbu, kad visuomenė susipažintų, draugautų, suprastų ir priimtų negalią turintį žmogų – jo nesmerktų ir neteistų. Įstaigos pasididžiavimas ir prestižas yra ir darbuotojai, kurie yra arčiausiai gyventojo, kurie būna šalia kai jiems to reikia. Nuo jų pastangų ir iniciatyvų priklauso gyventojų integracijos sėkmė, todėl įstaiga džiaugiasi Grupinio gyvenimo namų socialinių darbuotojų padėjėjų kolektyvu ir jų vadove socialine darbuotoja D. Kaupiene.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video