Baidarių pramogos Aukštaitijoje (0)

Publikuota: 2022-08-23 Kategorija: Gyvenimas
Baidarių pramogos Aukštaitijoje
Organizatorių nuotr. / Baidarių pramogos Aukštaitijoje

Ar bandėte kada nors plaukioti baidarėmis? Ar žinote, koks tai yra malonumas? Ši paprasta, tačiau kartu tokia išskirtinė pramoga atveria daug naujų suvokimų tiek baidares mėgstantiems, tiek jų dar neatradusiems. Pirmasis plaukimas su baidare gali būti pats nepaprasčiausias ir pats ypatingiausias, dovanoti nepamirštamų įspūdžių. Kiti plaukimai taip pat ne mažiau jaudinantys, todėl norisi plaukti vis ir vis.

Sužinokite apie baidarių nuomos galimybes Aukštaitijoje ir kokius maršrutus čia galite pasirinkti.

Nuotykių įvairovė

Nuotykių gali būti visokių – tai priklauso nuo to, kokį baidarių maršrutą pasirinksite, su kokia kompanija plauksite. Galimi tiek trumpi, vos kelių valandų ar visos dienos trukmės maršrutai, tiek ilgas plaukimas keletą dienų su nakvynėmis. Dėl nakvynės Jums pergyventi nereikės, nes ja bus pasirūpinta. Atsipalaiduokite ir pasinerkite į nuotykių sūkurį – juk tai yra Jūsų laisvas laikas, kuomet esate pasirengę priimti vien pačius geriausius įspūdžius.

Baidarių nuomos kainos

Plaukimas baidarėmis visai nėra didelė prabanga – jį įkąsti gali kiekvienas. Svarbiausia Jūsų noras ir pasiryžimas. Darbo dienomis baidarių nuomos kainos kiek mažesnės, kadangi plaukia mažiau žmonių. Savaitgaliais susidursite su kiek didesnėmis kainomis. Kaina priklauso dar ir nuo baidarės tipo bei kompanijos dydžio, su nakvyne keliausite ar be jos. Tikslias kainas sužinosite atlikę konkretų pasirinkimą.

Daugiau apie plaukimą baidarėmis rasite šiame puslapyje: https://superbaidares.lt/ 

Užs. Nr. 1856

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video