Dienos centrui asmenims su negalia sukako vieneri metai (foto) (0)

Publikuota: 2023-01-30 Kategorija: Gyvenimas
Dienos centrui asmenims su negalia sukako vieneri metai (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Meškutė sukėlė daug džiaugsmo visiems.

Sausio 26-ąją, Dienos centras asmenims su negalia atšventė pirmąjį gimtadienį, į kurį susirinko centro lankytojai, jų tėveliai, svečiai.

Išdalintos nominacijos

Gimtadienio proga lankytojams ir darbuotojams buvo išdalintos nominacijos: „Metų stiliaus ikona“, „Metų kantrybė“, „Metų moksliukė“, „Metų šokėja“, „Metų šmaikščiausias liežuvis“, „Metų draugiškiausias“, „Metų jautriausia širdelė“, „Metų pasiūlymų asas“, „Metų naujovė“ ir kitos.

Kiekvienas, atėjęs atsiimti nominacijos, puošnų popierinį tortą užpildė nuoširdžiais linkėjimais: laimės, meilės, sveikatos, džiaugsmo, pinigų, kantrybės ir daugybe kitų dalykų, skirtų draugams, centrui ir darbuotojams.

Centro lankytojus ir darbuotojus sveikino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, palinkėjęs vilties, kad ir kas benutiktų, bei Rokiškio socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė, pasidžiaugusi lankytojų tėvelių palaikymu.

Šventės dalyvius linksmino baltos didžiulės meškutės iš „Pramogos vaikams Rokiškyje“ šokiai, ji fotografavosi su visais norinčiais. Po nominacijų ir sveikinimų, visi įsitraukė į žaidimus ir kokia gi šventė be gimtadienio torto bei vaišių.

Visą straipsnį skaitykite sausio 31 dienos, antradienio, „Rokiškio Sirenos“ numeryje. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video