„Gerumo liepsnelės“ – socialiniams partneriams, įstaigoms ir savanoriams (0)

Publikuota: 2023-12-20 Kategorija: Gyvenimas
 „Gerumo liepsnelės“ – socialiniams partneriams, įstaigoms ir savanoriams
Kristinos Ramanauskaitės nuotr. / Įteiktos padėkos socialiniams partneriams

Gruodžio 19 d. Rokiškio socialinių paslaugų centre vyko popietė „Gerumo liepsnelė“, kurioje padėkota socialiniams partneriams, įstaigoms ir pavieniams geradariams.

Išbandė profesiją

Rokiškio socialinės paramos centro (RSPC) direktorė Jolanta Paukštienė pasakojo, kad prie DUPday iniciatyvos prisijungusios įstaigos, įmonės šiemet atvėrė duris ir leido susipažinti su profesija realioje darbinėje aplinkoje14 negalią turinčių paslaugų gavėjų. Tarp prisijungusių įstaigų – Rokiškio J. Keliuočio viešoji biblioteka ir jos filialai Antanašėje bei Obeliuose, Kūno kultūros ir sporto centras, Rokiškio krašto muziejus, Rokiškio Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių globos namai, „Rokiškio mėsinė“. Rokiškio kultūros centras dovanoja bilietus į koncertus, paskolina salę renginiams. Pavieniai asmenys taip pat dalinosi daiktais ir geru žodžiu. Vienas rokiškėnas dovanojo Obelių savarankiško gyvenimo namuose gyvenantiems žmonėms drabužių, avalynės, maisto produktų, patalynės, rankšluosčių, kitas Jūžintų padalinio gyventojus kasmet palepina medumi, trečias padėjo suremontuoti geoterminę krosnį. RSPC paslaugų gavėjus aplanko savanoriai.

Virvės kūrybai

Bibliotekų filialai viešino Obelių savarankiško gyvenimo namų paslaugų gavėjų parodas, „Carito“ organizacija prieš didžiąsias metų šventes paremia maisto produktais. Renginyje padėkota ir Rokiškio kultūros centro Juodupės padalinio mišraus vokalinio ansamblio „Volungė“ vadovei Elingais Astrauskienei bei dainininkams už koncertinę programą, Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklai – už koncertus renginių metu. UAB „Dauguva“ Rokiškio socialinių paslaugų centrą paremia savo gaminama produkcija, iš kurios gimsta originalūs kūrybiniai darbai, paprasčiau tariant, įmonė dovanoja virves, o jos panaudojamos kuriant rankdarbius.  

Žiūrėti lanksčiau

„Metai buvo labai darbingi, bet nelengvi, su iššūkiais ir naujovėmis, prie kurių turėjome prisitaikyti, išmokti, sustiprėti ir eiti pirmyn. Džiaugiuosi patirtimi, kuri užgrūdino, pakeitė požiūrį ir paskatino į darbą žiūrėti kūrybiškiau, lanksčiau ir su pozityvu. Išplėtėme dienos socialinės globos namuose paslaugą, teikiame ją savaitgaliais ir vakarais. Pradėjome integralios pagalbos į namus projektą. Visus metus vyko administracinio pastato remontas, tvarkoma aplinka. Planų ir užmojų turime ir kitiems metams“, – sakė RSPC direktorė J. Paukštienė.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video