Kokiu būdu yra geriausiai kirpti plaukus? (0)

Publikuota: 2023-12-20 Kategorija: Gyvenimas
Kokiu būdu yra geriausiai kirpti plaukus?
Asociatyvi nuotr.

Apsilankymas kirpykloje vieniems klientams yra malonumas, kitiems būtina procedūra, kurią tenka iškęsti norint atrodyti tvarkingai bei estetiškai. Plaukų kirpimas, tai ne tik grožio, bet ir higienos procedūra. Plaukus rekomenduojama pakirpti kas 4 – 8 savaites. Tačiau dauguma nesame linkę vizitų kirpykloje planuoti prieš  tokį netrumpą laiką. Kirptis susiruošiame tik pastebėję, kad šukuosena atrodo nepriimtinai arba staiga prireikus puikiai atrodyti renginyje, susitikime su draugais, prieš einant į pasimatymą. Tačiau tada, lyg tyčia, pas pažįstamą kirpėją nėra laisvų vietų, o pas kitą nedrąsu eiti. Belieka pasikliauti savo jėgomis ir bandyti pagal instrukcijas šukuoseną pasikoreguoti patiems.

Kaip geriausia kirpti plaukus?

  • Kaip minėta anksčiau, norint atrodyti tvarkingai ir gerai jaustis patiems, kirpykloje reikia lankytis reguliariai. Ten specialistai gali pasirūpinti jūsų plaukais, jų būkle, rekomenduoti jums tinkamiausias plaukų priežiūros priemones.
  • Vis dėlto, jei neturite tokios galimybės, pakoreguoti šukuoseną tarp apsilankymų pas kirpėją galite ir savarankiškai. Pasikirpti plaukus namuose nėra taip sudėtinga, kaip galima pamanyti.
  • Vyrams galėtų puikiausiai pasitarnauti plaukų kirpimo mašinėlė. Jų yra kelių rūšių: akumuliatorinės, elektrinės ir naudojančios baterijas. Jomis lengvai ir greitai galima pasitrumpinti plaukus patiems, taip sutaupant šiek tiek pinigų.
  • Moterų tarpe turbūt atsirastų gerokai mažiau tokių, kurioms nėra malonu lankytis kirpykloje ir po to pasidžiaugti akį džiuginančiu rezultatu. Tačiau kartais tereikia tik patrumpinti plaukų galiukus ir tai tikrai įmanoma atlikti savarankiškai.
  • Norint patrumpinti plaukų galiukus, reikia tankių šukų, aštrių nedidelių žirklių ir keleto plaukų gumelių. Nors kirpykloje prieš kirpimą plaukai sudrėkinami, kerpantis patiems to daryti profesionalai nepataria. Jų teigimu, drėgni plaukai yra šiek tiek ilgesni, nes nuo drėgmės jie išsitempia, todėl rizikuotume per daug juos patrumpinti.
  • Plaukus patariama kirpti aštriomis, verčiau mažesnėmis žirklėmis. Tai daryti reikėtų ne vienu judesiu, o keliais smulkesniais judesiais.

Nors ir plaukus savarankiškai pasikirpti neatrodo sudėtinga, verta pastebėti, jog tai yra tik laikinas sprendimas. Neatsisakykite malonumo apsilankyti kirpykloje ir atiduoti savo šukuoseną į profesionalo rankas.

Užs. nr. 2521.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video