Poros santykiai senatvėje. Kaip išlaikyti juos darnius? Atsako psichologas Mantas (0)

Publikuota: 2024-03-22 Kategorija: Gyvenimas
Poros santykiai senatvėje. Kaip išlaikyti juos darnius? Atsako psichologas Mantas
Asociatyvi nuotr.

Net ir pačios tvirčiausios poros dažniausiai bėgant metams pradeda ieškoti būdų, kurie gali padėti išlaikyti santykius darnesnius. Normalu, kad atsiranda spragos, kurias ne visada yra paprasta užkamšyti. Tiesiog mes priprantame prie kito žmogaus, tad yra sunku ieškoti metodų, kurie gali padėti kasdienai įkvėpti daugiau aistros. Tačiau – viskas įmanoma.

Apie tai kalbamės su psichologu Mantu.

Pamirštama aistros svarba

Labai liūdna, kad su metais aistra gyvenime užima kuo mažiau vietos. Dėl to dažniausiai ir atsiranda problemos, santykiai blėsta ir žmonės pasiilgsta sekso, kuris suteikia jų gyvenimui daugiau pozityvumo ir laimės.

Ne visada yra paprasta mylėtis. Juk tai yra fizinė veikla. Tačiau reikia stengtis, kad ja būtų džiaugiamasi kuo ilgiau. Tai gali padėti ir po daugelio metų santykius išlaikyti tikrai harmoningus“,- teigia  Mantas.

Seksui pagerinti įvairūs žaisliukai yra labai geras pasirinkimas. Jie gali padėti geriau jaustis ne tik poroje, tačiau ir vyrams solo žaidimuose. Pavyzdžiui, maži žaisliukai, kuri tikrai tinka daugeliui, yra masturbatoriai vyrams, sukeliantys tikrai nepamirštamus malonumus.

Reikia būti kartu

Seksas nėra vienintelė priežastis būti kartu. Kartais puikus pasirinkimas yra tiesiog sėdėjimas ir kalbėjimasis. Galima ir tylėti. Svarbiausia yra rasti tokį laiko leidimo būdą, kuris labiausiai tinka Jūsų porai.

Geras pasirinkimas yra ir bendri hobiai. Tai gali padėti ne tik abiems kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir užsiimti veikla, kuri džiugina“,- pasakoja specialistas.

Kurkite projektus

Galiausiai, daugeliui saugumo suteikia projektų kūrimas. Bendrų, žinoma. Tokių, kuri suteikia galimybę išbandyti savo galimybes, ieškoti informacijos ir tuo pačiu daugiau laiko praleisti su kitu žmogumi. Esame tikri, kad bendrų projektų kūrimas yra vienas geriausių santykių puoselėjimo būdų. Išbandykite šį metodą.

Visos poros yra skirtingos, tad kiekviena gali rasti tokias priemones, kurios labiausiai tinka jų porai. Esame tikri, kad kuo daugiau noro – tuo labiau visos galimybės tampa prieinamos. Įvertinkite tai ir priimkite.

Užs. nr. 2645.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video