Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovas: pacientai suodini nevaikšto (0)

Publikuota: 2022-11-11 Kategorija: Gyvenimas
Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovas: pacientai suodini nevaikšto
Rokiškio Sirena nuotr. / Kiekviename skyriuje yra skalbimo mašina.

„Rokiškio Sirenos“ redakciją pasiekė dar vienas pagalbos prašymas: šįkart vyras skundėsi, kad Rokiškio psichiatrijos ligoninėje žmones nebegali išsiskalbti drabužių su skalbimo mašina, nes taupoma elektra, ir turi skalbti juos rankomis. „Gal ir vadovai patys namuose rankomis plauna rūbus?“, – dėstė nepatenkintas vyras.

Nors misija išsiskalbti drabužius rankomis neatrodo neįmanoma, vis tik pasiteiravome VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninės direktoriaus Algimanto Liausėdos, kaip ten iš tiesų yra.

„Žinoma, kada nori negali išsiskalbti – po vienerias kelnes mes neskalbiame, nes kainuoja ir elektra, ir skalbimo milteliai. Kai sudedame pilną mašiną, tada skalbiame, ir taip buvo visada, ne tik dabar, kai taupoma elektra. O ligoniai nori skalbtis kada panorėję. Jeigu jam neleido, jisai skambina į ministeriją ar į Seimą, arba jums. Patikėkite, nei vienas suodinas nevaikšto“, – paaiškino direktorius. Anot įstaigos vadovo, ligoniai turi slaugytojas koordinatores, kurios prižiūri ligonius, rūpinasi ir jų apranga, todėl nei vienas purvinais drabužiais nevaikšto.

Kiekviename skyriuje yra skalbimo mašina. Drabužius pacientai gali sudėti į maišelį ir atiduoti į bendrą skalbyklą arba, susikaupus daugiau nešvarių skalbinių, paprašyti skalbimo miltelių ir skalbtis juos patys.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video