Senjorus vaišins cepelinais (0)

Publikuota: 2023-01-30 Kategorija: Gyvenimas
Senjorus vaišins cepelinais
Asociatyvi nuotr. /

Lietuvoje trečią kartą organizuojama akcija, kurios metu viešojo maitinimo įstaigose senjorai bus vaišinami cepelinais. Taip paminėti Cepelinų dieną kviečia maisto tinklaraštininkas Riebus katinas, prie šios akcijos jungiasi šalies maitinimo įstaigos, tarp jų – viena Rokiškio kavinė „Rokis ir Kiškis“. Kavinės feisbuko paskyroje užsiregistravę (užregistruoti) senjorai bus vaišinami kone nacionaliniu tapusiu patiekalu vasario 5 d. nuo 12 iki 14 val.

 Atgaivins arbatos akciją

„Prekiaujame užkandžiais, organizuojame vaikų gimtadienius – patys cepelinų negaliname, tačiau užsakysime, nupirksime. Pagalvojome, kad ši akcija – geras, įdomus dalykas, kodėl neprisijungus? Anksčiau esame rengę panašių akcijų, nemokamai vaišinome senjorus arbata. Kai prasidėjo karantinas, tą dalyką sustabdėme, tačiau šią idėją planuojame atgaivinti, galbūt nuo tos dienos, kai  vaišinsime cepelinais“, – sako Rokiškio baseine įsikūrusios kavinės „Rokis ir kiškis“ savininkas Linas Petkevičius.

 Svarbu nepadauginti

 Sotūs ir užsieniečių skrandžiams rimtu išbandymu tampantys cepelinai – vienas mėgstamiausių lietuvių patiekalų. Nerimaujantiems, kad tai ne pats sveikiausias patiekalas, pašnekovas sako, kad nesveika tai, kas per daug. Jeigu kiekvieną dieną valgysi tik cepelinus ar biurgerius, bus blogai, tačiau kartais pasimėgauti mėgstamu patiekalu galima ir reikia.

 „Kai suvalgai cepeliną ir nueini miegoti, tai viskas gerai, bet jeigu imi nervintis, kaip blogai padariau, yra nesveika“, – kalba kavinės savininkas. 

  Kompleksuoja išeiti

 Tai, kad nėra vyresnių žmonių kavinių lankymo kultūros, pastebi daugelio kavinių savininkai, sulaukę pensinio amžiaus, žmonės dažnai apsiriboja savo pramogas ir bendravimą.

„Jie skundžiasi, kad vaikai bendrauja tik telefonu, tačiau  patys  bijo kažkur išeiti. Jiems gėda ar nepatogu eiti į kavinę, prisigalvoja kompleksų ir pasiteisinimų. Norime, kad ir vyresni žmonės nebijotų ateiti, pasėdėti, paskaityti laikraštį pabendrauti, o ne sėdėti namuose“, – kalbėjo L. Petkevičius.

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video