Skaitytojai klausia: kodėl įstaigų darbuotojai apsipirkinėja darbo metu? (0)

Publikuota: 2024-02-21 Kategorija: Gyvenimas
Skaitytojai klausia: kodėl įstaigų darbuotojai apsipirkinėja darbo metu?
Skaitytojo nuotr. / Skaitytojai domisi, kodėl Pandėlio parduotuvėje į Užimtumo tarnybos atstovas lankosi savo darbo metu

Redakcija sulaukė dar vieno skaitytojo filmuotos medžiagos ir klausimo – ką veikia Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriaus darbuotojas darbo metu Pandėlio parduotuvėje. Pandėliškis teigia, kad Užimtumo tarnybos atstovas apsipirkinėjo parduotuvėje tračiadienį nuo 10 val. ir praleido ten 20 min., paskui sėdo į tarnybinį automobilį ir išvažiavo į Rokiškį.

Susisiekėme su minėtu Užimtumo tarnybos darbuotoju, jis komentavo, kad į Pandėlį važiavo darbo reikalais, o grįždamas stabtelėjo ir užbėgo į parduotuvę, norėjo nusipirkti patalynę, praleido ten apie 7 minutes.

Paklaustas būtent kokiais darbo reikalais lankėsi Pandėlyje, Užimtumo tarnybos atstovas sakė, kad miestelyje yra nemaža įmonė „Pandmeta“, ten atsiranda įvairių reikalų.   

„Savo reikalais tarnybiniu automobiliu jokiu būdu nevažiuojame. Būna, jei pro šalį kažkur važiuojame, sustojame, užbėgame – kelių minučių reikalas – ir važiuojam toliau. Specialiai savo reikalu nevykstame“, – sakė Užimtumo tarnybos atstovas. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video