Tvarka spintoje – misija įmanoma (0)

Publikuota: 2022-08-31 Kategorija: Gyvenimas
Tvarka spintoje – misija įmanoma
Organizatorių nuotr. / Tvarka spintoje – misija įmanoma

Kone kiekvienas esame atsidūręs situacijoje, kai spintoje neberandame drabužių. Spintos tvarkymas – vienas iš buities darbų, kurį dažniausiai stengiamės kaip įmanoma nutolinti. Tam, kad būtų galima mėgautis tvarka spintoje, straipsnyje pateikiama efektyvaus drabužinės tvarkymo eiga. 

Išimkite visus daiktus 

Pirmasis žingsnis, kurį turėtumėte atlikti – tai spintos valymas. Išimkite visus daiktus iš spintos ir padėkite juos patogioje vietoje, kad netrukdytų. Drėgna šluoste nuvalykite dulkes, o antrą kartą nuvalykite paviršių valymo priemonėmis. Čia galite pakabinti aromatą skleidžiantį gaminį, pavyzdžiui, kvapų kortelę. Malonus aromatas tolygiai pasklis erdvėje ir apgaubs drabužius. 

Matuokitės kiekvieną drabužį 

Išvalius spintą, prieinama prie antrojo žingsnio – matavimosi. Kadangi šiandien itin populiarus prekių pirkimas internetu, įprasta, kad drabužius užsisakome net jų nepasimatavę. Ne visais atvejais, tačiau, pasitaiko, kad gautas drabužis netinka. Tokiu atveju vieni netinkantį drabužį grąžina, o kiti – pasilieka. Minėtuoju atveju, nenuostabu, kad spintoje susidaro chaosas, todėl tvarkantis būtina matuotis kiekvieną drabužį. 

Šiuos galite surūšiuoti į 3 grupes: 

  1. tinkami nešioti;
  2. netinkami nešioti;
  3. tinkami nešioti, tačiau netinka dydis. 

Matuodamiesi apdarus, gerai apgalvokite, ką verta pasilikti, o ko atsikratyti. Visi apdarai, kurie yra suplyšę ar nudėvėti, turėtų keliauti į šiukšlių konteinerį. Apdarus, kurie netinka ir yra jau ilgą laiką nenešiojami, galima paaukoti įstaigoms arba įdėti į tekstilės konteinerį antriniam panaudojimui. 

Apskritai, užsisakant drabužius internetu, verta atkreipti dėmesį į ilgaamžes medžiagas, kurios greitai neišeis iš mados. Pavyzdžiui, patogiai užsakomi šilkiniai chalatai moterims internetu dažniausiai yra įvairiausių spalvų ir dydžių. Todėl tikėtina, kad užsisakydami tokius aksesuarus, neprašausite pro šalį. 

Sugrupuokite apdarus 

Galiausiai, paskutinis žingsnis – tinkamų drabužių grupavimas ir dėliojimas į spintą. Apdarai gali būti tiek lankstomi, tiek kabinami ant pakabų. Kabinami drabužiai turėtų būti šie: 

  • suknelės, sijonai;
  • švarkai, kostiumai, marškiniai;
  • kelnės;
  • paltai, kiti lauko apdarai; 

Kabinant drabužius, svarbu įvertinti kiekvieno ilgį, svorį ir atspalvį. Ilgiausius, tamsiausius drabužius galite kabinti, pavyzdžiui, kairėje pusėje, o trumpus ir šviesius – dešinėje. Žinoma, pusės gali būti pasirenkamos individualiai, pagal poreikį. Dažniau naudojamus apdarus, pavyzdžiui, chalatus, pakabinkite priekyje, kad šiuos galėtumėte patogiai paimti. Visi kiti drabužiai – lankstomi ir dedami į stalčius ir lentynas. 

Taigi, spintos revizijos tikslas – sukurti švarią, estetišką erdvę, kurioje laikomi gražiausi ir patogiausi drabužiai. Sutvarkytoje spintoje tinkamai pakabinti ar sulankstyti apdarai ilgiau išlaiko savo prekinę išvaizdą. Žinoma, apdarų ilgaamžiškumui didelę įtaką daro priežiūra, todėl prižiūrėkite drabužius taip, kaip nurodyta etiketėje.

Užs. Nr. 1872

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video