Už šypsenų ir dainų – sudaužyti likimai ir vilties spindulėlis (foto) (0)

Publikuota: 2023-12-21 Kategorija: Gyvenimas
Už šypsenų ir dainų – sudaužyti likimai ir vilties spindulėlis (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Žiemos pasaką dovanojo Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus auklėtiniai.

Savaitės viduryje į jaukų padėkos vakarą Obelių socialinių paslaugų namuose rinkosi Rokiškio rajono geradariai – likimo nuskriaustiems vaikams savo namų duris atvėrę žmonės: globėjai, šeimynų atstovai. Jau tradiciniu tapusio reginio metu padėkos įteiktos žmonėms, kurie suteikia namų jaukumą tėvų šilumos, meilės ir rūpesčio nepatiriantiems mažiesiems.

Ačiū už gerumą

Į šventinį renginį susibūrė apie pusšimtis žmonių. Kiekvienas iš jų – tiek suaugęs, tiek vaikas, širdyse nešiojasi savo „skaudančią“ istoriją, tačiau visus juos vienija bendri norai – šviesesnė ateitis.  Dėl vienokių ar kitokių priežasčių biologinių tėvų apleistus vaikus globojantiems Rokiškio rajono šviesuoliams buvo įteiktos simbolinės dovanos ir padėkos raštai.

Valstybės vaiko teisiu apsaugos ir įvaikinimo tarnybos teritorinio skyriaus specialistės įteikė padėkas rajone veikiantiems globėjams: Petrui Gabriūnui, Vitalijui Valainiui, Vitai ir Sauliui Urbiečiams, Katalėjos šeimynai.

Obelių socialinių paslaugų namų direktorė Elona Adomavičienė su Globos centro veiklų koordinatore Jolanta Šapokiene šiais metais padėkas įteikė 4 globėjų šeimoms: Aurelijai Bublienei, už tęstinį norą ir pasiryžimą eiti globos keliu dar kartą; Globos centro globos ambasadorei Renatai Dilienei, už aktyvumą prisidedant prie renginių organizavimo bei vaikų globos idėjos sklaidos; Žydrūnei ir Tomui Zamaliauskams, už aktyvumą bei profesionalumą globojant vaikus; Vilmai ir V. Valainiams už vaikų meninį, sportinį ugdymą bei aktyvų dalyvavimą Globos centro organizuojamuose renginiuose.

Obelių socialiniu paslaugų namų Šeimos ir vaiko gerovės skyriaus specialistės dėkojo Sandrai Gaigalienei už gerą širdį, atvirą sielą ir paramą vaikams.

Obelių socialinių paslaugų namų Vaiku dienos centro atstovės dėkojo ir pagalbininkams ir draugams, kurie įvairiais būdais: veiklomis, gražiomis iniciatyvomis ar dovanėlėmis nuolat prisideda ir nudžiugina vaikus. Padėkos įteiktos: Reginai Širvienei, Genutei Barčienei, Nomedos ir Nerijaus ūkiui bei Ernestai ir Andriui Brūžams.

Istorijos

Šventinio vakaro koncerte skambėjo Obelių gimnazijos Neformaliojo švietimo skyriaus auklėtinių kurta muzikinė žiemos pasaka bei Nomedos Idienės atliekamos lyrinės dainos. Koncerto pabaigoje visiems svečiams buvo išdalinti kalėdinės eglutės žaisliukai, o renginio organizatoriai paprašė: „Sušildykite šiuos žaisliukus, „įdėkite“ į juos savo širdies šilumą, linkėjimus, norus ir visi kartu papuoškime šią, salėje stovinčią eglutę“.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo įteiktos dovanėlės, o visi svečiai pakviesti pasivaišinti tortu, arbata.

Visą vakarą salėje buvo jaučiama ypatinga bendrystės nuotaika ir vidinė šiluma, nes visi vieni kitus pažinojo, žinojo vieni kitų istorijas.

Antrąją šeimyną su vyru Tomu rajone įkūrusi Ž. Zamaliauskienė po šventės neslėpė – tai buvo pirmas kartas, kai padėkos vakaro metu pavyko sulaikyti ašaras ir negalvoti apie skaudžius vaikų likimus.

Pasak Obelių socialinių paslaugų namų specialistų, šiandien rajone yra 33 globėjų šeimos ir dvi šeimynos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video