Valentino dienos proga kviečiame dalintis meilės istorijomis! (0)

Publikuota: 2023-02-08 Kategorija: Gyvenimas
Valentino dienos proga kviečiame dalintis meilės istorijomis!
Rokiškio Sirena nuotr. / Artėja Valentino diena, kviečiame dalintis meilės istorijomis.

Mylite JĮ ar JĄ jau 10 metų? O gal šventėte 25-erių metų kartu sukaktį? Gal Jūsų meilė skaičiuoja jau pusę amžiaus? O gal Jus šis jausmas aplankė visai neseniai? Pasidalinkite su mumis savo meilės istorija.

Valentino dienos proga kviečiame papasakoti savo romantiškiausio, šilčiausio, labiausiai vykusio/nevykusio, juokingiausio, netikėčiausio ir apskritai – įsimintiniausio – pasimatymo istorija. Gal jos dar negirdėjo net Jūsų vaikai? Gal įdomu bus pasmalsauti anūkams? Juk meilė anksčiau ar vėliau aplanko kiekvieną...

Ir kas žino, gal Jūsų parašyta istorija įkvėps kažką šią Valentino dieną prisipažinti meilėje. Gal – pasipiršti ar pasakyti lemtingąjį „Taip“...

Vyrai, parodykite SAVO moterims, kad Jūs prisimenate... Moterys, prisiminkite, už ką mylite SAVO vyrus... Juk taip gera dalintis meile.

Parašykite mums, o mes Jūsų atsiųstomis istorijomis Valentino dienos numeryje (vasario 14 d.) pasidalinsime ir su „Rokiškio Sirena“ skaitytojais.  

Savo istorijas ir nuotraukas (įsimylėjusiųjų; pasimatymo vietos; staigmenos ir pan.) siųskite el. paštu migle@rokiskiosirena.lt  iki sekmadienio vakaro (20 val.).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video