Vonios patalpos komponavimo taisyklės (0)

Publikuota: 2024-01-09 Kategorija: Gyvenimas
Vonios patalpos komponavimo taisyklės
Asociatyvi nuotr.

Skoninga vonia yra ta erdvė, kurioje galima pabėgti nuo viso pasaulio. Tai vieta, kur galima mėgautis SPA ritualais. Vieta, kurioje galima ilsėtis, tad normalu, kad dažnas skiria tikrai gana daug dėmesio, kol sėkmingai sukuria tokią erdvę, kuri jiems patinka.

Svarbiausia komponuojant vonios patalpą laikytis kelių paprastų taisyklių. Jas bandysime ir pateikti. Tikimės, kad tokiu atveju kiekviena smulkmena, ar tai bus dušo padėklai, ar kranas – pasirinkti apgalvotai bei smulkmeniškai.

Dušas arba kabina – centras

Pirmiausia jums reikia tinkamai pasirinkti dušą arba vonią, kadangi tai yra visas šios patalpos centras. Tuomet, kai ji bus sumontuota – bus galima derinti ir kitus baldus, daiktus, kurie išbaigs erdvę. Šiuo atveju mažesnėse patalpose geriausiai tinka kabina. Dar mažiau vietos užima dušo padėklai. Taip pat yra galimos ir vonios, tačiau jos dažniausiai atrodo skoningai tik tokiu atveju, kai yra didelės.

Taip pat rinktis reikia ne pagal stilių, tačiau pagal tai, kokie SPA malonumai jums labiausiai patinka. Tikrai ne kiekvienam patinka gulėti vonioje, tad tokiu atveju dušas yra geriausia opcija.

Spalvų magija

Daugiau dėmesio reikia skirti ir spalvoms. Nors daugeliui vonia dažniausiai siejasi su balta spalva, kadangi ji atrodo švariausiai, tačiau šiuo metu rinktis galima kur kas drąsiau, kadangi dažniausiai siūloma ir labai įvairių spalvų įranga; tiek dušo padėklai, tiek vonios.

Svarbiausia rinktis tokias, kurios jums labiausiai patinka. Taip pat reikia nepamiršti, kad harmoningiausiai atrodo, kai patalpoje yra derinamos vienos arba tik porą spalvų. Per daug nėra gerai, kadangi tuomet gali būti juntamas disbalansas.

Derinamos smulkmenos

Galiausiai, skoninga vonia yra tokia, kurioje ne tik dideli baldai, tačiau ir mažos smulkmenos yra derinamos labai detaliai. Tokiu atveju net ir dantų šepetėlio laikiklis turi savo stiliumi arba spalvomis derėti su kitais akcentais, kurie yra patalpoje. Juk gera, kad išlaikomas balansas. Galiausiai, yra sakoma, kad kai namuose yra balansas, tokiu atveju jo gyvenime dažniausiai irgi yra kur kas daugiau.

Gera, kad šiuo metu pirkti įrangas bei komponentus vonios patalpai yra taip paprasta. Svarbiausia ieškoti Jums labiausiai tinkamos įrangos vertinant kokybės aspektus ir renkantis įrangas, kurios yra sertifikuotos.

Užs. nr. 2543.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video