Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ (foto) (0)

Publikuota: 2022-12-16 Kategorija: Jaunimas
Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“ (foto)
Godos Meškauskaitės, Viltės Drazdovaitės nuotr. / Kalėdinis sveikinimas senolei

Lango stiklu vis rieda šaltos lietaus ašaros... Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Širdį persmelkia vienos senolės pasakyti žodžiai: „Su senatve susitaikyti galima, tačiau su užaugusiu „kelaliu“, kuriuo niekas neateina – neįmanoma“.
 
Jau šeštą kartą Kamajų Antano Strazdo gimnazijos bendruomenė dalyvauja akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“.
 
Mokiniai, kartu su technologijų mokytoja Audrone Markevičiene, pagamino virš 100 nuostabių kalėdinių angeliukų, klasių vadovai su auklėtiniais paruošė saldžius lauknešėlius Kūčių ar Kalėdų stalui, 8 klasės mokinio Andriaus Gaidamavičiaus mama ir jos artimieji numezgė daug šiltų kojinių, penktokai piešė atvirutes...
 
 
Ruošiantis lankyti vienišus senolius, supratome - kiek daug mumyse gerumo ir atjautos...
 
7 klasės mokiniai kartu su klasės vadove šiais metais aplankė ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis 48 Kamajų seniūnijos senolius, buvusius mokytojus.
 
Didžiausias šios akcijos vaikams kalėdinis stebuklas - sublizgusios nuoširdumo ašaros žmonių akyse, nuoširdūs dėkingumo žodžiai.
 
 
Tikimės, kad Kalėdų šviesoje užsimezgusi draugystė leis ir toliau dalytis savo dvasios turtais su kitais, net ir su nepažįstamais žmonėmis.
 
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios kilnios bendrumo akcijos.
Socialinė pedagogė Zita
Kamajų Antano Strazdo gimnazijos informacija
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video