„Jaunimas šoka“ ir neketina sustoti (0)

Publikuota: 2022-05-20 Kategorija: Jaunimas
 „Jaunimas šoka“ ir neketina sustoti
Šokių kolektyvo archyvo nuotr. / Po pirmosios premjeros

Daugiau nei pusę metų kuriantis šokio kolektyvas „Jaunimas šoka“ kviečia susipažinti ir apsilankyti jų kuriamuose spektakliuose. „Rokiškio Sirena“ pakalbino grupės lyderį Luką Milaknį apie veiklą šokio pasaulyje.

- Trumpai papasakok apie save. Kur ir kelintoje klasėje mokaisi?

Esu Lukas, man 16 metų. Mokausi Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos Romuvos padalinyje ir nuo 2 klasės šoku. Šiuo metu lankau Rokiškio choreografijos mokyklą, pramoginius šokius ir turiu savo šokių grupelę.

- Kaip kilo mintis sukurti grupę „Jaunimas šoka“? Kas ją sudaro?

- Sukurti savo grupelę norėjau jau 2021 metais vasarą. Ta mintis kilo vien dėl to, kad tuo metu vyko mažai koncertų, o aš jau buvau jų pasiilgęs. Šią idėją įgyvendinau tik rugpjūtį, kai apie ją papasakojau savo draugei ir pusseserei ir per vieną dieną prie mūsų prisijungė 8 žmonių kolektyvas. Jau kitą dieną visi susirinkome. Šį kolektyvą sudaro tik jaunimas (13-16m.) ir visi esame labai geri draugai. Vien dėl to visi labai gerai jaučiamės kartu.

- Visuomenei jau pristatėte vieną šokio spektaklį „Kur tu, Mariau?“ Trumpai apie ką jis, kokie įspūdžiai liko po spektaklių ar dar jį galėsime pamatyti?

- Šokio spektaklis ,,Kur tu, Mariau?” - tai pirmas mūsų pačių kurtas spektaklis. Tai istorija apie Ievos ir Mariaus sudėtingą meilę. Šį spektaklį rodėme 4 kartus: du kartus Juodupėje, Subačiuje ir Rokiškyje. Po premjeros buvome visi labai laimingi. Labai džiaugiamės pagaliau galėdami parodyti savo darbo rezultatą. Ar dar galėsite pamatyti jį net nežinau… Šiuo metu mes ruošiamės naujai premjerai.

- Girdėjau, jog ruošiatės naujam spektakliui? Ką gali atskleisti iki spektaklio premjeros?

- Birželio 1 dieną vyks mūsų naujo spektaklio ,,5 priežastys kodėl” premjera. Jį galėsite išvysti Rokiškio KC rajono padalinio Juodupės salėje. Po pavadinimu slepiasi mūsų kolektyvo istorija, kuri yra susieta su spektaklio tematika. Tai istorija apie merginą, kuri savo namų spintoje randa knygą. Tik pradėjusi ją skaityti supranta, kad pateko į knygos istoriją, kurioje pilna jaunimo vakarėlių, karštų vasaros dienų, tamsių naktų išdaigų ir liūdnų jaunimo pasakojimų.

- Ar laukiate kitų jaunų žmonių jūsų grupėje? Kur galima rasti daugiau informacijos apie jūsų veiklas?

- Naujų žmonių visada laukiame savo kolektyve. Ypač tokių, kurie tikrai nori ir mėgsta šokti. Apie mus daugiau galima rasti „Instagram“ ir „Facebook“ platformose , bet daugiausia  viskuo dalinamės „Instagram“ paskyroje. Kviečiame mus susirasti ir palaikyti „ Instagram‘e“ - Jaunimas šoka ir „Facebook‘e“ – Jaunimas šoka, bei apsilankyti mūsų kuriamuose spektakliuose.

Ačiū už pokalbį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video