Kalėdinė savaitė Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinyje (foto) (1)

Publikuota: 2021-12-23 Kategorija: Jaunimas
Kalėdinė savaitė Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinyje (foto)
Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinio mokinių seimo nuotr. / Renginio akimirka

Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų padalinio mokinių seimas Kalėdinį laikotarpį stengiasi apgaubti jaukumu bei smagia atmosfera gimanzijoje. Kadangi praeitais metais šventinį laikotarpį teko perkelti į nuotolinę erdvę, moksleiviai itin noriai įsitraukė į šventinį šurmulį. 

Kalėdinės savaitės metu gimnazijos bendruomėnė įsitraukė į įvairias veiklas: angelo savaitę moksleiviai galėjo tapti tikru angeliuku ir pradžiuginti savo globotinius draugus pripildydami jų šventines kojines.

Moksleiviai, kartu su mokyklos bendruomene, norėdami kurti jaukią atmosferą mokykloje, pasipuošdavo Kalėdiniais chalatais, šiltomis močiutės megztomkis kojinėmis ar šiltu megztiniu. 

Moksleiviai kviesti vienai dienai pamiršti įprastas kuprines ir į mokyklą eiti knygas susikrovus kokioje tai neįprastoje vietoje: daiktadėžėje, maiše ar net vaikiškame vežimėlyje.

Kalėdinę savaitę gimnazijoje užbaigta karnavalu.  Karnavalo metu I-IV klasių mokiniai ir mokytojai, scenoje pristatė sukurtus kalėdinius pasirodymus. Emocijų buvo daug, po metų pertraukos, moksleiviai vėl galėjo sugrįžti į aktų salę, kartu su juoku, geromis emocijomis ir kalėdiniais pasirodymais. Tokiu tradicišku ir begalo pasiilgtu karnavalu moksleiviai bei mokytojai patraukė į žiemos atostogas. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video