Mobiliojo darbo su jaunimu darbuotoja A. Urbonienė – stipendijos laimėtoja (0)

Publikuota: 2024-01-15 Kategorija: Jaunimas
Mobiliojo darbo su jaunimu darbuotoja A. Urbonienė – stipendijos laimėtoja
Asmeninio archyvo nuotr. / Mobiliojo darbo su jaunimu jaunimo darbuotoja Aurelija Urbonienė laimėjo stipendiją

2023 m. lapkričio 22 d. Jaunimo reikalų agentūra (JRA) paskelbė jaunimo darbuotojų stipendijų skyrimo konkursą, kurio tikslas skatinti su jaunimu dirbančius asmenis teikti kokybiškas darbo su jaunimu paslaugas didžiuosiuose miestuose ir regionuose. Šios stipendijos skiriamos už reikšmingų, pridėtinę vertę kuriančių bei tęstinumo siekiančių darbo su jaunimu veiklų vykdymą per praėjusius metus.
 
Rokiškio jaunimo centro darbuotoja Aurelija Urbonienė dalyvavo stipendijų skyrimo konkurse ir laimėjo jaunimo darbuotojų stipendiją.
 
 
Aurelija sako: „Jaunimo darbuotojo vaidmuo šiandieniniame jaunimo gyvenime yra labai svarbus. Skatinu jaunuolius dalyvauti jų poreikius atitinkančioje veikloje, visapusiškai tobulėti, įgyti asmeninių, socialinių, verslumo kompetencijų. Man labai svarbus santykis su jaunuoliais, todėl kuriu draugiškus, lygiaverčius santykius su jaunimu. Jei nėra tvirto santykio, tuomet jaunam žmogui labai sunku pasitikėti darbuotoju, jam atsiverti. Kai yra užmegztas stiprus ryšys tarp darbuotojo ir jaunuolių, tuomet galima su jaunais žmonėmis „nuversti ne tik kalnus, bet ir kalnų masyvus“ ir taip kartu kurti gražius dalykus. Noriu pasidalinti vienos jaunuolės, su kuria turiu tvirtą ryšį, žodžiais, kurie labai aiškiai atspindi, koks svarbus yra santykis ir kokius stebuklus sukuria: „Visai mobiliojo darbo su jaunimu komandai norėčiau palinkėti, nepasiduoti, padėti įgyvendinti viską, kas tik mums šauna į galvą, siekti savo svajonių ir nenustoti stebinti mūsų, t. y. jaunimo! Nes be Jūsų, nebūtų Mūsų!“
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video