Drono pagalba rastas pasiklydęs rajono gyventojas (0)

Publikuota: 2024-02-16 Kategorija: Kriminalai
Drono pagalba rastas pasiklydęs rajono gyventojas
Rokiškio Sirena nuotr. / Dronas0

Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai 2024 m. vasario 15 d. apie 4. 45 val. skubios pagalbos telefonu 112 gavo pranešimą, kuriame asmuo prašo pagalbos-jis Rokiškio r., Kazliškio seniūnijoje pasiklydo, nesiorientuoja kur yra. Pasiklydęs asmuo turėjo sveikatos sutrikimų, pranešė, kad gali išsikrauti jo telefonas.
 
Su asmeniu buvo bendrauta pakartotinai, jis paprašytas skambinti, ir pasikeitus vietovei ar kitokioms aplinkybėms, pranešti savo buvimo vietą apibūdinant „dabar matau tą ir tą…“, „ girdžiu keliu važiuojančius automobilius…“ ir pan. Vienu metu buvo nuogastaujama, kad išsikrovė jo telefonas, jis neatsiliepė į skambučius, galimai sutriko sveikata. Vėliau susisiekta su asmeniu, jis apibūdino vietovę, prašė pagalbos… Jo skambučiai padėjo pareigūnams nustatyti buvimo vietos koordinates, susiaurinti paieškos vietos teritoriją.
 
Pareigūnai nedelsiant sureagavo į pagalbos prašymą: buvo pasitelkti keli Rokiškio rajono policijos ekipažai, kolegos iš Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Panevėžio AVPK pareigūnai atvyko su dronu, buvo žvalgoma teritorija, kurioje galimai galėjo būti pasiklydęs asmuo, kiti ekipažai važinėjo įvairiais keliukais, tikrino palaukes, pamiškes. Vyko derinimas dėl galimo sraigtasparnio pakėlimo…
 
Po intensyvių paieškų, apie 11. 00 val. nelaimėlis buvo surastas, jis perduotas medikams.
 
Ši istorija pasibaigė gerai, asmuo nenukentėjo.
 
Primename, kad turint mobilaus ryšio telefoną, esant galimybei paskambinti, visada stenkitės skambinti, kalbėti, nes taip pareigūnai operatyviai galės nustatyti Jūsų galimą buvimo vietą, susiaurinti paieškos teritoriją ir kuo greičiau padėti.
 
Ginti. Saugoti. Padėti.
 
Rokiškio PK inform.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video