Krata Rokiškio rajone: rastas šautuvas, kulkosvaidis, granatsvaidžio paleidimo įrenginys (10)

Publikuota: 2022-04-07 Kategorija: Kriminalai
Krata Rokiškio rajone: rastas šautuvas, kulkosvaidis, granatsvaidžio paleidimo įrenginys
Lietuvos policijos nuotr. / Krata Rokiškio rajone: rastas šautuvas, kulkosvaidis, granatsvaidžio paleidimo įrenginys

Balandžio 6-osios rytą Rokiškio rajone kratos metu pareigūnas apieškojo moters namus. Juose rastas visas ginklų arsenalas.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų iniciatyva pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestintomis prekėmis.

Itin intensyviai ir kruopščiai dirbę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, nustatė ir sulaikė Rokiškio miesto gyventoją, kuris neteisėtai disponavo akcizais apmokestintomis prekėmis. Kratų metu rasta ir paimta 14 000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, Rokiškio r., Buteikių kaime, kratų metu radiniai nustebino net ir pareigūnus. Sodyboje rasta ne tik kontrabandinių cigarečių, naminių stiprių alkoholinių gėrimu, bet ir neteisėtai laikomas lygiavamzdis šautuvas, kulkosvaidis, granatsvaidžio paleidimo įrenginys, du dūminiai pirotechnikos įtaisai, kurios paėmė ir išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Visos operacijos metu rasta akcizais apmokestinamų prekių, kurių vertė viršija 56 000 eurų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video