Obeliuose prie stulpo diržu buvo pririštas vietinius šiurpinantis girtuoklis (0)

Publikuota: 2023-09-24 Kategorija: Kriminalai
Obeliuose prie stulpo diržu buvo pririštas vietinius šiurpinantis girtuoklis
Skaitytojo nuotr. / Neapsikentę smurtautojo, vietiniai ėmėsi neeilinių trumpalaikių priemonių.

Kol sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, rokiškėnai šventė miesto gimtadienį, obeliečiai irgi stebėjo neeilinį „renginį“. Apie 14 val. Obeliuose, Vytauto gatvėje, šalia parduotuvės, prie stulpo diržu buvo pririštas vyras, kuris maždaug po dešimties minučių dantimis atkrapštė „antrankius“ ir ištrūko į laisvę.

Kaip „Rokiškio Sirena“ išsiaiškino, istorija prasidėjo nuo to, kai eilinį kartą vietos girtuoklis užėjo į parduotuvę ir ten pradėjo triukšmauti. Liudininkų teigimu, visiems puikiai pažįstamas vyras atėjo apsipirkti, kadangi buvo neblaivus, tai tradiciškai ėmė kabinėtis prie pardavėjų ir pirkėjų. Siūlė jis visko – ir į dantis, ir savo organus parodyti, o prie to dar ir smagiai iškeikdavo kiekvieną.

„Kai būna blaivus, ateina, ramiai apsiperka ir išeina, o kai girtas, jo bijome visi – nuo parduotuvės darbuotojų iki pirkėjo. Mat jam nesvarbu ką: močiutes ar vaikus, užkabinėti ir keikti. Šįkart mus stojo ginti vienas iš pirkėjų. Kol jis bandė apraminti girtuoklį, tas išsitraukė savo diržą ir puolė gynėją, kuris iš pradžių vis bandė gražiuoju išsisukti nuo atakos ir apsiginti pats. Kai to nepavyko padaryti, tuomet smurtautoją jo paties diržu pririšo prie stulpo“, – pasakojo viską nuo pradžių iki pabaigos mačiusi vietos gyventoja.

Moteris, kaip ir kiti įvykio liudininkai, neslėpė, kad tai nebuvo pirmas ir tikrai nebus paskutinis žinomo vietinio girtuoklio „cirkas“. Obeliečiai kaskart dėl jo elgesio kreipiasi į policijos pareigūnus. Tad ir šįkart dėkingi vyriškiui, pirmam puolusiam pirkėjams ir darbuotojams į pagalbą, nes be jau anksčiau išvardintų jo smurto protrūkių, kartą girtuoklis, atėmęs iš pardavėjos peilį, norėjo ją pačią užpulti. Ir tą kartą buvo įsikišę policijos pareigūnai.

Tiesa, nors žmogus ir padėjo, vis tik teisininkai pataria, kad tokiais atvejais, kaip ten bebūtų, ir norint išvengti nemalonumų, reikėtų kviesti policiją, o ne patiems imtis drausminimo priemonių.

Jeigu girtuoklis parašys pranešimą policijai, gali būti pradėta administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal LR  administracinių nusižengimų kodekso 481 str. dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video