Laisvės kovų istorijos muziejui Obeliuose - dovana nuo krašto literatės Gražinos Pitrėnienės (0)

Publikuota: 2022-01-21 Kategorija: Kultūra
Laisvės kovų istorijos muziejui Obeliuose - dovana nuo krašto literatės Gražinos Pitrėnienės
Laisvės kovų istorijos muziejaus Obeliuose nuotr. / Laisvės kovų istorijos muziejui Obeliuose - dovana nuo krašto literatės Gražinos Pitrėnienės

Obelių krašto literatė Gražina Pitrėnienė pradžiugino Laisvės kovų istorijos muziejų jau ketvirtąją savo knyga „Praskrist aguonų suknele“.
 
Ši eilėraščių knyga labai gražiai išleista, iliustruota Gražinos foto nuotraukomis iš gimtųjų vietų. Muziejininkus labai nustebino tai, kad per metus G. Pitrėnienė išleido jau dvi knygas, nes ką tik prieš Kalėdas buvo dovanojusi trečiąją „Jazminų vakaras". Ir iš kur tiek kūrybinės energijos ir darbštumo? 
 
Muziejininkai dėkoja autorei už muziejui dedikuotas knygas, ir dar muziejui dovanotą eksponatą - seną Maldaknygę.
 
Dar G. Pitrėnienė muziejininkų prašė perduoti knygą ir Rokiškio Juozo-Tumo Vaižganto gimnazijos muzikos mokytojui Egidijui Kundrotui, kaip padėką už bendrystę, nes Egidijus kuria muziką pagal rašytojos eiles.
 
Muziejinkai literatei taip pat perdavė Suvainiškio Šv. apašt. Jokūbo parapijos klebono Virginijaus Šimukėno dovaną (tarpininkavo Reda Kisielytė ir muziejininkai padovanojo simbolinę žvakelę su Laisvės liepsna). Te liepsnoja laisva kūrybinga mintis!
 
Literatė Gražina Pitrėnienė yra Rokiškio literatų klubo „Vaivorykštė“ (nuo 2012 m.), Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė (nuo 2013 m.).
 
Jau dabar yra išleidusi 4 poezijos knygas. Pirmoji eilėraščių „Širdis motulės meilei sutverta“ išleista 2012 m., antroji poezijos ir prozos „Atadariau lunginyčias“, parašyta tarmiškai, išleista 2018 m.,: „Jazminų vakaras“ 2021m., „Praskrist aguonų suknele" 2021 m.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video