LRT OPUS laidoje - rokiškėnai „Alchemikai” (0)
Publikuota: 2025-02-05
Kategorija:
Kultūra

Radijo stoties LRT Opus laidoje „Melomanas klauso“ penktadienį lankysis du bičiuliai, projekto „Alchemikai” autoriai – Kostas Kužiulis ir Dovydas Trumpa iš Rokiškio.
Kostas sako: „Kartu grojame, organizuojame renginius ir dalinamės muzika – gyvenime einame petys į petį. Paruošime muzikos, kuri primena mums kažkurį renginį, muzikos, kuri atspindi mus kaip asmenybes ir užbaigsim kūriniu, kuris atspindės Salų dvaro renginį”.
O renginys, kaip jie patys sako, yra „Miestų kultūrą decentralizuojantis nakties dinastijų šokis bohema ir gaivališkumu pulsuojančiuose Salų dvaro rūmuose. Puiki proga parodyti, kad ir rajonuose yra melomanų bei pilna muzikinių renginių“.
Lokacija išties įspūdinga – Salų dvaras įsikūręs Rokiškio rajone, Dviragio ežero saloje. Line-up‘as taip pat solidus ir vertas dėmesio, o viskas vyks jau vasario 15 d. Atrodo, verta nukrypti nuo įprastų miestų vakarėlių trajektorijų!
Plačiau – vasario 7 d., 14 val., LRT Opus radijo bangomis ar per lrt.lt.

Rekomenduojami video
Miesto šventės renginių maratonas prasidėjo Rokiškio dailininkų klubo „Roda“ parodos atidarymu (foto)
(0)
Kaip įprasta, tris dienas trunkančios miesto šventės renginių ciklas gausus įvairiausių pramogų: nuo sportinių rungtynių tam tikros sporto šakos mėgėjams ar literatūrinio susitikimo knygų mylėtojams, iki grandiozinio vakarinio koncerto su vienomis ryškiausių šių dienų pop
2025-09-20
Saulėtą rugsėjo 18 d. rytą Lietuvos kampanologų draugijos atstovai iš Rokiškio garbios sukakties proga sveikino draugijos narį, profesorių Libertą Klimką. Profesorius Libertas Klimka (g. 1940 m.) yra ne tik puikus fizikas bei gamtos mokslų daktaras, bet ir daugybę metų pašvent
2025-09-19
Lietuvos kultūros taryba skelbia Regioninių kultūros tarybų narių rinkimus. Juose kviečiame dalyvauti meno profesionalus ir kultūros praktikus, kurie nori prisidėti prie tolygios kultūrinės raidos regionuose, formuojant apskričių prioritetus ir vertinant projektų paraiškas. Anketų laukiame ik
2025-08-19
Rugpjūčio 9 -13d. vyko XXI Rokiškio langinių tapymo pleneras. Šiemet plenere dalyvavo 7 dailininkai: Arūnas Augutis, Arvydas Bagdonas, Diana Zviedrienė, Rasa Staskonytė, Gražvyda Andrijauskaitė , Jolanta Konstancija Jasukaitienė, Aušra Viduolienė.
Šio plenero tema
2025-08-14
Rokiškio rajono savivaldybėje atidaryta krašto tautodailininkių paroda „Čiurlionio vizijų šviesoje“
(0)
Rokiškio rajono savivaldybėje atidaryta krašto tautodailininkių paroda „Čiurlionio vizijų šviesoje“. III aukšte eksponuojami darbai kviečia žiūrovą pažvelgti į pasaulį Mikalojaus Konstantino Čiurlionio akimis – per spalvą, garsą, sapną ir gamtos grožį.
2025-08-12