Salų dvare apsilankė LRT televizija (video) (0)
Publikuota: 2021-09-20
Kategorija:
Kultūra
Rokiškio rajone esančiame Salų dvare apsilankė LRT televizija.
Vasarą stovyklavę vaikai sako, kad naktimis ten vaidenasi. Ramybės neranda Ignoto Marikonio vėlė, klajojanti po Salų dvarą. O gal kaip tik ji džiūgauja, mat pastaruoju metu dvare vyksta daugiau renginių, tautodailės dirbtuvių, parodų. Apie gyvenimui keliamą Salų dvarą – LRT reportaže.
Reportažą galite peržiūrėti ČIA: Nors yra besibaiminančių, kad čia vaidenasi, gaivinamas Salų dvaras: prikelti norima kultūriniais renginiais - LRT
Rekomenduojami video
Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities muziejuje (Radviliškio r.) eksponuojama tautodailininkės, tautinio paveldo produktų kūrėjos, tradicinių amatų meistrės, karpymo amato puoselėtojos Gitos Kolosovienės karpinių paroda.
Parodoje autorė pri
2026-07-20
Rokiškio kultūros centro folkloro ansamblis „Gastauta“ dalyvavo tarptautiniame folkloro festivalyje „Calella Folk Fest 2026“ Ispanijoje ir pristatė Lietuvos tradicinę kultūrą.
Kosta Bravos pakrantėje vykstantis festivalis subūrė daugiau kaip 2 000 dalyvi
2026-06-29
Projektas „Buvau ir būsiu: Algirdo Svidinsko atminimui“
Projekto tikslas
Įprasminti iškilaus Aukštaitijos etninės kultūros puoselėtojo, kraštotyrininko, kanklininko, bardo, poeto ir visuomenininko Algirdo Svidinsko atminimą. Pristatyti jo gausų kūrybinį palikimą ir
2026-06-23
Kviečiame teikti kandidatus XX-ajai Juozo Keliuočio literatūrinei premijai gauti.
Pasiūlymų raštu su kandidato veiklos pristatymu laukiame iki 2026 m. rugpjūčio 1 d. el. paštu keliuociucentras@gmail.com
Literatūrinės Juozo Keliuočio premijos steigėjas – Ju
2026-06-17
Vaikų ir jaunimo skyriaus darbuotojos kaip ir kiekvienais metais gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, jungėsi prie skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito“. Šiemet dėmesys buvo skiriamas jauniesiems skaitytojams - vaikams.
Susibūrimas visiems suteikė galimy
2026-05-12