Į roko KUBĄ sutilpo visos amžiaus grupės (foto) (0)

Publikuota: 2023-11-01 Kategorija: Laisvalaikis
Į roko KUBĄ sutilpo visos amžiaus grupės (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Renginio akimirka.

Paskutinę spalio dieną rokiškėnai buvo pakviesti atvykti į roko vakarėlį pavadinimu KUBAS. 

Per 100 smalsuolių

Jame pasirodė 3 jaunųjų rokerių grupės. Į kvietimą atvykti ir pasiklausyti roko muzikos sureagavo per 100 Rokiškio bei aplinkinių rajonų gyventojų, kurių amžius įvairus. Aikštelėje šoko moksleiviai ir jų tėvai, studentai ir net keletas garbingo amžiaus žmonių. 

Trys grupės

Pirmosios ant scenos lipo trijų merginų roko grupė iš Gargždų – „Sankaba“. Vokalistė – gitaristė Auksė, būgnininkė Patricija ir bosistė Erika grupę įkurė 2018 m., tačiau dabartine sudėtimi groja nuo 2022 m.  

Antrieji, šio renginio organizatoriai, rokiškėnų grupė „Bardakas“: Domantas su ritmine gitara ir vokalu, Rokas – vedančiąja gitara, Tomas – bosine gitara ir Aldas, šios grupės būgnininkas.

Agresyviausią roko muziką grojo uteniškių roko grupė „Gėda“. Po jų, elektroninės muzikos ritmais erdves pripildė „Alchemikų“ bendruomenės nariai.

Gyrė rokiškėnus

Po koncerto „Rokiškio Sirenos“ kalbintos atlikėjos Auksė, Erika ir Patricija džiaugėsi palaikančia publika, kuri kartu padėjo sukurti puikią muzikos šventę: „Labai smagu, jog buvo be galo aktyvi publika, kuri dainavo, šoko ir kūrė puikią atmosferą kartu su mumis. Be to garsas ir šviesos buvo labai profesionalios, kas mums atlikėjams – labai svarbu“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video