Jau galima registruotis masinį pėsčiųjų žygį (0)
Publikuota: 2024-08-22
Kategorija:
Laisvalaikis
2024 m. spalio 5 d. Rokiškio rajone prie pasienio su Latvija įsikūręs Ilzenbergo dvaras ir vienas didžiausių Lietuvos pėsčiųjų žygių organizatorių „Pėsčiųjų turai“ rengia unikalų festivalį „T.O.R.A. Fest“ (Teamwork, Outdoors, Reach, Adventure), kurio pagrindinis akcentas – masinis pėsčiųjų žygis.
Maršrutai jau sudaryti ir galima rinktis bei registruotis į vieną iš 5 trasų: 6 km, 12 km, 18 km, 30 km, 40 km. Pėsčiųjų turus organizuojančios VšĮ „Tautos patriotai“ prezidentas Ruslanas Fiodorovas sakė pats perėjęs visas trasas. „Maršrutai prasideda Rokiškio rajone, bet didesnioji jų dalis apima Latvijos teritoriją ir veda labai vaizdingomis vietomis – palei ežerus, miško takeliais, miesteliais, bet tenka paėjėti ir žvyrkeliais. Maršrutai įvairaus ilgio, todėl keliauti galės patys įvairiausi žmonės, taip pat ir šeimos su vaikais bei augintiniais“, - atkreipia dėmesį patyręs žygeivis.

Keliaudami trasomis žygeiviai išvys 8 Lietuvos bei Latvijos miestų prisistatymus ir geriau susipažins su Rokiškiu, Zarasais, Visaginu, Utena, Biržais, Pasvaliu, Anykščiais, Daugpiliu. Rokiškio šakočių meistrai vaišins skaniausiais rankų darbo šakočiais, sveiku užkandžiu pasirūpins „Ustukių malūnas“, karišku maitinimu ir arbata - „Armylife.lt“ karinė virtuvė. Žygeiviai galės pasivaišinti „Lavazza“ kava, o „Raido.lt“ pasiūlys sveikatą gerinančių fermentuotų gėrimų.
Žygiuodami taip pat pamatysite Lietuvos policijos, Greitosios medicinos pagalbos, Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Šaulių sąjungos ir Lietuvos muitinės pasirodymus, susipažinsite su šunų veisykla „Juodasis apelsinas“ ir gausiu būriu naujosios Škotijos retriverių.
Žygeiviai bus apdovanoti medaliais ir diplomais.
Festivalyje ir žygyje ketina dalyvauti Daugpilio, Rokiškio bei kitų Lietuvos miestų merai, daugybė įdomių svečių.
Renginio informacija: https://www.facebook.com/events/1252650259422973
Renginio bilietai: https://pesciujuturas.lt/zygiai-masiniai/t-o-r-a-fest-2024/
* Į renginį nemokamai kviečiami vaikai iki 4 metų, taip pat – onkologinėmis ligomis sergantys, psichikos sutrikimų turintys, aklieji ir beglobiai vaikai. Privaloma registruotis pažymint 100 proc. nuolaidą.
Dalyviai, nusprendę į žygį pasiimti augintinį, iš anksto privalo su organizatoriais susiderinti gyvūno atvežimą į renginio vietą: https://egzoticsos.lt/?swoof=1&product_cat=dovanojami...
Rekomenduojami video
Savaitgalį Rokiškio centre įžiebtas didžiųjų metų švenčių – Kalėdų – simbolis. Įvairiomis spalvomis šiais metais sužibo ir visi Nepriklausomybės aikštės pastatai, sukurdami magišką šviesų miesto aurą. Tik... Kol kas trūksta vieno svarbiausių žiem
2025-12-09
Šeštadienį Rokiškyje buvo tarsi antras miesto gimtadienis – visą dieną visame mieste šurmuliavo įvairiausių renginių: nuo prekybinio Šeškaturgio Rokiškio krašto muziejuje ar edukacinių užsiėmimų, iki azartinių ledo ritulio varžybų miesto
2025-12-08
„PlayStation 5“ yra pati populiariausia žaidimų konsolė pasaulyje – tiek dėl įspūdingos grafikos, tiek dėl žaibiško „SSD“ disko ir pažangių procesorių. Vis dėlto, kad ir kokia pažangi yra konsolė, visoms žaidimų pasaulio inovacijoms išbandyti jos nepakanka
2025-12-08
Sveiki gyvi, brangieji! Čia vėl aš, jūsų Rokiškio Irena – moteris, kuri žino viską, kas vyksta rajone, o ko nežino – tą sukuria (juokauju, redaktorius neleistų).
Ši savaitė Rokiškyje buvo tokia karšta, kad net sniegas tirpsta ne nuo atlydžio, o nuo nau
2025-12-06
Rokiškio krašto muziejuje 1998 metais įvyko pirmasis prakartėlių konkursas, tapęs tam tikru visos Lietuvos fenomenu. Šiandien Krašto muziejaus kolektyvas ruošiasi jau 19-ajai respublikinei prakartėlių konkursinei parodai: dvaro salėse rikiuojama virš 30-imt
2025-12-02