Kvepiantis ketvirtadienis Rokiškio dvare (Foto) (0)

Publikuota: 2023-03-17 Kategorija: Laisvalaikis
Kvepiantis ketvirtadienis Rokiškio dvare (Foto)
Miglė Dambrauskaitė / Rokiškio krašto muziejus ketvirtadienį kvepėjo nišiniais Aisčio Mickevičiaus kvepalais.

Aistis Mickevičius, vieniems žinomas kaip komikas, televizijos laidų vedėjas, kitiems – kaip nišinių kvepalų kūrėjas. Keturioliktus metus kvepalus kuriantis menininkas ketvirtadienį pirmą kartą lankėsi Rokiškyje, kur gausiai susirinkusiai, 96 proc. moteriškai, auditorijai kalbėjo apie kvapų pasaulį bei paneigė beveik visus apie kvepalus sklandančius mitus.

„Atvežė“ rokiškietė

Prekinio ženklo „FUMparFUM“ įkūrėją į Rokiškį atlydėjo kraštietė Edita Vigelytė, kuri su A. Mickevičiumi dirba beveik 12 metų.

Nors pats A. Mickevičius, vakaro metu atsakinėjęs į publikos klausimus, skaičiavo, kad 12 metų yra jo sukurtam, nišinių kvepalų prekiniam ženklui. O „maišyti“ kvepalus pradėjo, maždaug, prieš 14-15 metų.

„Tuo metu dirbau radijo laidų vedėju. Nors esu pelėda, turėjau vesti rytinę laidą, prasidedančią 7 val., ir, kaip visi žinom, turėjau „trykšti energija“ ir ištransliuoti gerą nuotaiką. Man tai buvo sunku. Prasidėjo įvairios problemos, todėl ėmiau ieškoti popamokinės veiklos. Išbandžiau keletą skirtingų užsiėmimų, kol susidomėjau kvepalų gamyba. Nišinių kvepalų kūryba nebuvo mano tikslas, bet šis procesas vis labiau mane įtraukė, vis labiau domino, ir dabar, va, „FUMpasFUM“ skaičiuojam jau 12 metų“, – prisiminė svečias.

Jo kuriami aromatai yra itin riboto tiražo, pagaminti rankomis iš aukščiausios kokybės natūralių ir sintetinių esencijų, laikantis tarptautinių IFRA rekomendacijų ir Geros Gamybos Praktikos reikalavimų, pagal ES standartus FUMparFUM laboratorijoje Vilniuje.

Ne tik kvepalai

Vos atvykęs, svečias susirinkusiųjų iš karto paprašė kartu kurti vakarą ir vesti dialogą: „Mano asistentė sakė, kad aukštaičiai, rokiškėnai – labai smalsūs ir labai kalbūs. Tikiuosi, kad man neteks visą vakarą kalbėti monologu, kad turėsite klausimų. Nes, žinote, dabar jaučiuosi, kaip begemotas zoologijos sode, kai visų akys nukreiptos į mane...“

Vakaro tema, be abejo, buvo kvapai, kvepalai ir jų istorija. A. Mickevičius paneigė beveik visus sklandančius mitus, susijusius su kvapų pasauliu.

Kokius mitus paneigė A. Mickevičius skaitykite kovo 21 d., antradienio, „Rokiškio Sirena“ numeryje

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video