Rokiškio liaudies teatro gimtadienis – MikroFestivalis! (0)

Publikuota: 2023-05-27 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio liaudies teatro gimtadienis – MikroFestivalis!

Švęsdami gegužės 27-ąją – savo gimtadienį, Rokiškio liaudies teatras jau šiandien, nuo 14 val. kviečia rokiškėnus būti kartu ir į mikrą grąžina  „MikroFestivalį“. Spektaklių scena šiandien taps krepšinio aikštelė šalia Taikos g. 3 a namo.

RLT režisierė Neringa Danienė sakė, jog specialiai parinktas lengvas ir smagus repertuaras, nes tokioj aplinkoj sudėtinga žiūrėti rimtus spektaklius.

14 val. šventę pradės Bajorų lėlių teatras „ČIZ“ spektakliu vaikams „Pasakėčios kaip akėčios“ (rež. Nijolė Čirūnienė). Vos prieš pusantro mėnesio šis spektaklis oficialiai pripažintas geriausiu lėlių spektakliu Lietuvoje.

Iškart po to laukia dvi smagios, gyvenimiškos komedijo apie meilės paieškas ir nesusipratimus tarp vyrų ir moterų. Jonas Buziliauskas, su Anykščių kultūros centro teatru, parodys muzikinę komediją „Šalaputris“. Čia J. Buziliauskas atliks pagrindinį – vyro – vaidmenį. Be to, spektaklio metu skambės „gyva muzika“.

Bajorų teatras „Šnekutis“ parodys N. Čirūnienės sanatorinę meilės istoriją „Nosis su apgamu“ pagal E. Untulio pjesę. Tai – spektaklis „su stažu“, vaidinamas ne vienerius metus.

Pertraukėlių tarp spektaklių metu, kad žiūrovai nenuobodžiautų, bus žaidžiama viktorina apie Rokiškio teatrinį gyvenimą, Rokiškio teatro istorija. Dalyvių laukia smagūs prizeliai.

Visi spektakliai - nemokami.

17 val. KC Didžiojoje salėje bus rodomas spektaklis „Šepką atradau aš“, po kurio iškilmingoje ceremonijoje RLK trupei ir režisierei N. Danienei bus įteikta „Aukso paukštės“ statūlėlė. 

Bilieto kaina - 6 eurai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video