Meras Ramūnas Godeliauskas dalinasi 2021 metų darbais (foto) (20)

Publikuota: 2022-03-25 Kategorija: Politika
Meras Ramūnas Godeliauskas dalinasi 2021 metų darbais (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas

Gerbiami Rokiškio rajono savivaldybės gyventojai,
 
Norime pasidalinti su jumis mūsų 2021 m. darbais. „Mūsų“ – tai ne tik savivaldybės vadovų, administracijos darbuotojų, bet ir kiekvieno indėlis. Rajono ateitį kuriame kartu ir skleidžiame žinią, jog Rokiškis – Mano kraštas Tavo. Jūsų ir kiekvieno. 
 
Praėjusiais metais nebuvo srities, kuriai nebūtume skyrę pakankamai dėmesio – nuo socialinių iki švietimo reikalų, aplinkosaugos, infrastruktūros gerinimo ir Rokiškio žinomumo didinimo klausimų. Nė vieni metai nepraeina be iššūkių.
Manau, kad ir 2021-aisiais jų netrūko, tačiau džiaugiuosi, jog kartu pavyko viską išspręsti ir nė vienas darbas nesustojo, atvirkščiai, ambicingų projektų netrūko. Nors dažnai pastebime tik galutinį darbų rezultatą, tačiau, kad jį pasiektume, turime nueiti ilgą ir sudėtingą kelią.
Džiaugiuosi, kad priėmėme ryžtingus sprendimus aplinkosaugos srityje - kompensuoti dalį individualių nuotėkų įrenginių įsirengimo išlaidų. Taip pat kurti naują gyvenamųjų namų kvartalą mieste. Gyvenimiškos situacijos parodo, kad reikia gyventi čia ir dabar, nelaukiant, kol į rajonus nukryps nekilnojamojo turto vystytojų akys.
Mūsų tikslas – suteikti gyventojams kuo geriausias sąlygas gyventi ir kurtis Rokiškio rajone šiandien. Geros žinios ir dėl daugiafunkcinės sporto salės – atlikti projektavimo darbai, perkami statybų rangos darbai. Taip pat pagaliau pavyko įgyvendinti daugelį metų neįgyvendintą projektą – nugriautas Juodupės miestelyje Pergalės gatvėje esantis avaringos būklės daugiabutis, kėlęs grėsmę aplinkiniams. Ateityje planuojame tokiu pačiu būdu likviduoti ir kitus panašius nesaugius statinius. Darbas darbą veja, tereikia tik šiek tiek kantrybės.
 
Sėkmingai pradėta įgyvendinti atvykstančių gydytojų rėmimo programa. Šiemet ji ne tik tęsiama, kaip ir gydytojų rezidentų, bet tokiu pačiu principu bus stengiamasi į rajoną pritraukti ir naujus pedagogus.
 
Iš miesto, apželdinimo darbų užkratas išplito po visą Rokiškio rajoną! Ir, nors tai ne grandiozinės statybos, tačiau įspūdingais gėlynais besipuošiantis rajonas teikia džiaugsmą ir gerą nuotaiką! Džiaugiuosi kiekvienu nuveiktu darbu – kasmet vis daugiau lėšų skiriame smulkaus ir vidutinio verslo paramai, didiname gyventojų įsitraukimą suteikdami galimybę patiems spręsti, ko trūksta Rokiškyje: 2021 m. dalyvaujamojo biudžeto rezultatas – vaikų žaidimų aikštelė prie Rokiškio ežero. Dar niekuomet ši vieta nebuvo tokia populiari, kaip pastaraisiais metais.
 
Pandemijai ir per 2021-uosius nesitraukiant, Rokiškyje rajono žmonės aktyviai skiepijosi. Tikimės, kad didžiausios rizikos ir išbandymai, susiję su Covid-19, jau praeityje. Deja, vienos grėsmės ir negandos praeina, kitos – ateina. Šiandien, karo Ukrainoje akivaizdoje, norėčiau palinkėti tik taikos, išliekant susitelkusiems, vieningiems, ką jau spėjome įrodyti prisidėdami prie pagalbos miestui partneriui Dubno. Nepameskim tikėjimo geresne ateitimi ir pasauliu.
 
Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video