Gegužės 16 d. į Rokiškį atvyksta „Intrigantės” (0)

Publikuota: 2024-04-16 Kategorija: Renginių anonsai
Gegužės 16 d. į Rokiškį atvyksta „Intrigantės”
Organizatorių nuotr. / Gegužės 16 d. 18 val. Rokiškio kultūros centre „Kitoks teatras” Rokiškio žiūrovams pristatys intriguojančią komediją „Intrigantės”

Gegužės 16 d. 18 val. Rokiškio kultūros centre „Kitoks teatras” Rokiškio žiūrovams pristatys intriguojančią komediją Intrigantės” su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Oneida Kunsunga, Edita Užaite/Toma Vaškevičiūte/Aušra Štukyte  ir Mariumi Repšiu/Ainiumi Storpirščiu. 

 

Tai ypatinga komedija, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai paslapčiomis jas vadina „trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti. Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp „trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje „Intrigantės”. 

  • Režisierius ir pjesės autorius Ramūnas Cicėnas
  • Scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė 

Trukmė 1 val. 40 min.

Bilietai: Komedija INTRIGANTĖS | Rokiškio kultūros centras (ticketmarket.lt)

Užs. nr. 2677.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video