Salų dvaras ir „Lapė“ kviečia rajono moteris ir mergaites išbandyti save ant podiumo (0)

Publikuota: 2024-04-16 Kategorija: Renginių anonsai
Salų dvaras ir „Lapė“ kviečia rajono moteris ir mergaites išbandyti save ant podiumo
Rokiškio Sirena nuotr. / Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija

Mamos dienos proga Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje vyks partnerių organizuojamas renginys – „Lapė“ drabužių butiko madų šou, į kurį kviečiame registruotis mamas, dukras ir močiutes, kurios turės progą išbandyti save modelio amplua.  

 

Kaip teigia „Lapės” butiko kolektyvas, moterys galės pristatyti savo naujausią vasaros drabužių kolekciją: „Atraskite stilingus ir elegantiškus drabužius, kurie privers Jus jaustis ypatingai ir išskirtinai. Ši kolekcija sukurta mylėti ir būti mylimai, todėl kiekvienas modelis yra ne tik madingas, bet ir įkvėptas moteriškumo bei švelnumo.“ – pasakojo kolektyvas. 

Laukiamos visos moterys, kurias sieja giminiškas ryšys. Gal tai mama ir dukra ar močiutė su anūke. Gal dvi seserys pasiryš žengti dvaro menėje? 

Mada suburia

Idėjos sumanytoja Birutė Dapkienė teigia, jog mamos diena turi suburti, o tą gali paskatinti mada: „Tikriausiai ne vienas turime palėpėj spintą, kurioje slepiasi stebuklinga mamos suknelė (juokiasi). Manau, kad šis renginys paskatins šeimos moteris drąsiau puoštis ir derinti savo drabužius. Juk ne drabužiai puošia žmogų, o pačios moterys“.

Modeliavimas nemokamas

Žygiuoti podiumu ypatingų reikalavimų nėra: „Lapės“ drabužių butiko asortimentas gausus: nuo 36 iki 50 dydžio, tad merginos nuo 14 m. gali drąsiai žengti šalia mamos ar močiutės, o galvojančias, jog gali nepavykti, žada pamokyti.

Registruotis nemokamai žengti podiumu kviečiame iki gegužės 1 dienos. 

Registracija: +370 605 57502

El. paštas: info@saludvaras.lt

Organizatorių inf.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video