Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” atvyksta į Rokiškį! (0)

Publikuota: 2023-10-24 Kategorija: Renginių anonsai
Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” atvyksta į Rokiškį!
Organizatorių nuotr. / Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” atvyksta į Rokiškį

Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” rengia koncertinį turą po Lietuvą ir jau lapkričio 8 dieną, 18 val. kviečia susitikti Rokiškio kultūros centre!
 

„Atsakingai ruošiamės šiam koncertui Rokiškio kultūros centre, nes viskas turi būti apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Norime nustebinti kiekvieną atėjusį žiūrovą, todėl dedame maksimalias pastangas” , – kalbėjo vienas iš grupės „Karaliai“ narių Lukas.

Ne vienerius metus jau gyvuojančios ir vis didesnį populiarumą įgaunančios grupės pasirodymus įdomus ne tik klausytis, bet ir stebėti. „Youtube“ platformoje perklausų rekordus renkantys „Karaliai“ koncertinio turo metu žada daug staigmenų, tačiau svarbiausia išlieka tai, kad tokie superhitai kaip „Raudonos vyšnios“, „Deimantinė širdis“, „Aguonos“, „Padovanok“ ir „Nebenoriu laukt ilgai“ skambės labai garsiai ir tikrai ypatingai!

Pirmuosius bilietus žiūrovai galės įsigyti pigiau!

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. 

Nuoroda į bilietus: http://bitly.ws/PcDB

 

Užs. nr. 2384.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video