Talentingi Lietuvos ir Latvijos jaunieji atlikėjai kviečia į tarptautinį jaunimo festivalį „Skambantis pavasaris“ (0)

Publikuota: 2024-04-22 Kategorija: Renginių anonsai
Talentingi Lietuvos ir Latvijos jaunieji atlikėjai kviečia į tarptautinį jaunimo festivalį „Skambantis pavasaris“
Rokiškio Sirena nuotr. / Smuikas

Balandžio 26–28 dienomis daugiau kaip 300 jaunųjų Lietuvos ir Latvijos muzikos talentų suvienys jėgas bendriems pasirodymams – koncertuose Klaipėdoje, Biržuose bei Rundalėje (Latvija) skambės jų atliekama simfoninė ir chorinė muzika.

Nuo 2017 metų Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos simfoninio orkestro organizuojamame tęstiniame festivalyje „Skambantis pavasaris“ šiemet dalyvaus net septynių muzikos bei meno mokyklų jaunieji atlikėjai, chorai ir orkestrai, tarp kurių ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos simfoninis orkestras.

Festivalio koncertai šiemet vyks Klaipėdos koncertų salėje, Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje ir Rundalės rūmų baltojoje salėje Latvijoje, kur kartu su Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos simfoniniu orkestru bei choru „Cantica“ pasirodys jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos Juozo Karoso, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko, Palangos Stasio Vainiūno, Biržų Vlado Jakubėno, Rokiškio Rudolfo Lymano, Bauskės (Latvija) muzikos bei meno mokyklų. Ne tik vaikiškomis šypsenomis ar nuoširdumu, bet ir profesionaliu atlikimu klausytojus džiugins vaikų ir jaunimo kolektyvai, intensyviai repetuojantys kartu su savo mokyklų mokytojais jau nuo pat rudens. O didele jėga skambantis jungtinis kolektyvas publikai dovanos su nuostabia energija atliekamus įvairių žanrų klasikinės muzikos kūrinius.

Programoje: J. Strauss, J. Brahms, P. Mascagni, R. W. Smith, F. Schubert

Koncertas vyks balandžio 27 d. 16.30 val. Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje (Radvilos g. 5, Biržai)

Koncertai nemokami, maloniai kviečiame!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video