Utena kviečia į miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Renginių anonsai
Utena kviečia į miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę
Organizatorių nuotr. / Utena kviečia į miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę

Su paskutinėmis lapkričio dienomis vis dažniau pasigirsta kalėdinio klegesio atgarsiai. Visoje Lietuvoje statomos kalėdinės miestų eglės, vis daugiau vitrinų pasipuošia įvairiausiomis lempučių šviesomis. Todėl nenustebkite pamatę ir mūsų miesto aikštėje puošiamą žaliaskarę eglę. Jau greitai ir prie Utenos kultūros centro bus pastatyta pagrindinė miesto eglė. O ji tikrai visus nustebins – pirmą kartą mūsų mieste bus pastatyta ne mums įprasta eglutė, o didelė eglė su metaline kontrukcija, papuošta dekoruotomis šakomis, girliandomis ir žaisliukais. Šalia šios naujos miesto puošmenos stovės didesnės už bet kurį Utenos miesto gyventoją kalėdinių žaislų ir Kalėdų Senelio dovanų maišo dekoracijos. Tačiau dar nepaminėjome, kad ir žaliaskarė miesto aikštės eglė pasipuoš švytinčiomis pasagėlėmis ir šalia eglės pastatyta Laimės pasaga. Sako, kad tie, kurie pro ją pereis tris kartus, sugalvoję gražiausius norus, per Kalėdas sulauks stebuklų. O tie, kas norės aplankyti ir kitas miesto egles, suras tris stebuklingas eglaites Aukštakalnio, Smėlio ir Vyturių mikrorajonuose.

O dabar pasinerkime ir mes į artėjančių Kalėdų šventinį šurmulį ir pasitikime visas šventes su Utenos kultūros centru ir mūsų bičiuliais. Jau greitai pamatysite šventinį kalendorių, kuriame atrasite ne tik Utenos kultūros centro renginius, bet ir Kūrybinių industrijų centro „Taurapilis“, Utenos kraštotyros muziejaus, Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos, Utenos kamerinio teatro ir visada linksmo „Pokšt“ draugų renginius. Todėl, jei pamatysite kalėdinių renginių kalendorių kur nors miesto gatvėje, nepraeikite, sustokite, paskaitykite ir kurkite kartu Kalėdų stebuklą Laimės mieste – Utenoje. Tegu Kalėdų pasaka prasideda jau dabar!

 

Gruodžio 5 d. (sekmadienį)

Kultūros centro aikštėje, Aušros g. 49

MIESTO KALĖDŲ EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ

Kultūros centro automobilių aikštelėje prie Aušros gatvės

11.00–18.00 KALĖDINĖ MUGĖ

LINKSMOS KARUSELĖS IR PRAMOGOS

Kultūros centro aikštėje (Aušros g. 49)

12.00–13.00 Marius Jampolskis

13.00–13.35 KALĖDŲ MIESTELIO ATIDARYMAS

Teatralizuota eisena su UKC Leliūnų skyriaus dainavimo studijos AUŠRA dainelėmis (vad. Aušra Gutauskienė, Edmundas Gutauskas)

13.40–14.40 TEATRIUKAS

14.45–15.45 MIA

15.50–16.50 STANO ir ZVONKUS

17.05–17.30 UGNIES ŠOU

17.30–18.00 Miesto eglės įžiebimo ceremonija su KALĖDŲ SENELIO sveikinimu ir FEJERVERKAIS

Kultūros centro pasakų pievoje prie Aušros gatvės (Aušros g. 49)

12.00–18.00 Kalėdų namelio pasakos ir Kalėdų Senelio paštas, karšta arbata ir susitikimai su Princesėmis, Nykštukais ir kitais pasakų gyventojais!

Kalėdų pagalbininkai:

Utenos rajono savivaldybė, Utenos miesto seniūnija, UAB Utenos komunalininkas, Mugių centras

Apie šventę pasakoja:

laikraščiai „Utenis“, „Utenos apskrities žinios“, „Reikia“, „Utenos diena“, „Rokiškio sirena“, „Anykšta“, Utenos radijas, internetiniai portalai „udiena.lt“, „We love Lithuania“, „Regionų naujienos“

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video