Ant 2022 metų Lietuvos motociklų sporto federacijos apdovanotųjų pakylos ir rokiškėnai (0)

Publikuota: 2022-11-30 Kategorija: Sportas
Ant 2022 metų Lietuvos motociklų sporto federacijos apdovanotųjų pakylos ir rokiškėnai
A.Šeškaus asmeninio archyvo nuotr. / MX2 C klasėje Augustas Šeškus užėmė pirmą vietą

Į 2022 m. Lietuvos motociklų sporto federacijos iškilmingą Čempionų ir Prizininkų apdovanojimų vakarą, vykusį 2022 m. lapkričio 19 d. verslo centre „Kauno dokas“, pakviesti ir sportininkai iš Rokiškio.

Šventės metu apdovanoti tik prizines vietas iškovoję motociklų sporto entuziastai: MX2 C klasėje Augustas Šeškus užėmęs pirmą vietą, 750 s/p veteranai klasėje trečiąją vietą iškovoję Algimantas Spundzevičius ir Domantas Spundzevičius.

Quad klasėje antrą vietą iškovojęs Renatas Jegorovas šventėje nedalyvavo.

Sportininkai iš viso dalyvavo 5 etapuose, dešimtyje Lietuvos miestų. Prizininkai išrinkti susumavus šių etapų bendrus rezultatus.

Pirmą vietą savo klasėje iškovojęs Augustas Šeškus sakė, jog šio sezono tikslas buvo sudalyvauti visuose Lietuvos motokroso čempionato etapuose. „Tikslas pasiektas, visi etapai įveikti sėkmingai, rezultatu esu patenkintas. Džiaugiuosi, kad Rokiškyje yra puikiai paruoštų trasų treniruotėms“- sakė jaunasis sportininkas.

Į dešimtuką pateko ir kiti rokiškėnai. MX2B klasė Gustas Kligys - 4 vieta, Mantas Kišūnas - 5 vieta, 50 cm³ klasė Daimis Adamonis - 4 vieta, 65 cm³ klasė Kajus Paršiūnas -6 vieta, Quads B klasė Vakaris Stankevičius - 6 vieta, MX1C Gediminas Čypas - 10 vieta.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video