Aukštaitijos ledo ritulio lygos turnyre – Juodupės komandos pergalės (video +foto) (0)

Publikuota: 2021-12-20 Kategorija: Sportas
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Juodupėnai (geltona apranga) labai sėkmingai atakavo „Fenikso“ vartus.

Šį savaitgalį Rokiškio ledo arena nestovėjo be darbo: šeštadienį joje sužaistos dvejos, sekmadienį – vienerios rungtynės. Rokiškėnai po ilgos pertraukos vėl galėjo mėgautis šia sporto šaka. O ypač juodupėnai, kurių ledą sunaikino atšilę orai: jiems Juodupės komanda savaitgalį dovanojo dvi pergales.

Laimėjo užtikrintai

Juodupės komanda šeštadienį priėmė „H Banginiai“ iš Vilniaus komandą. Rungtynės klostėsi juodupėnams sėkmingai: jie pelnė net 5 įvarčius, į kuriuos varžovai atsakė trimis, ir galėjo jaustis pakankamai ramiai Tačiau rungtynių pabaigoje vilniečiai pradėjo spausti mūsiškius ir sumažino skirtumą iki minimalaus. Taip rungtynės ir baigėsi.

Kuriozinis įvartis

Įvarčių gausa pasižymėjo ir sekmadienio rungtynės Juodupė – „Feniksas“ (Rokiškis). Pirmasis kėlinys vyko apylygiai. Pirmiesiems pasižymėti pavyko juodupėnams. Antrajame kėlinyje po jų komandos gynėjų apmaudžios klaidos, rokiškėnai rezultatą trumpam išlygino. Tačiau jau buvo matyti, kad juodupėnai vis labiau įsižaidžia, o „Feniksoׅ“ ledo ritulininkams vis sunkiau stabdyti jų atakas. Antrojo kėlinio pabaigoje juodupėnai, kol jų varžovai šildė baudos suolelį, pelnė dar vieną įvartį, o paskui – dar vieną. Po to rokiškėnų žaidimas visiškai pakriko. Ketvirtasis įvartis buvo kuriozinis. Rokiškėnų vartininkas, kadangi ritulys nuskriejo prie varžovų vartų, nusprendė sekundei išsitiesti ir paliko neuždengtą vartų dalį. Juodupės gynėjas tiesiog norėjo atiduoti ritulį komandos draugams ir stipriai smūgiavo. Ritulys nulėkė per visą aikštę kaip tik į neuždengtą vartų dalį. Juoko po šio įvarčio nebetramdė abiejų komandų žaidėjai. „Kam čia stengtis, varžovų vartus pulti“, – juokavo juodupėnai. Apskritai, rungtynėse tvyrojo draugiška atmosfera, pražangų ir baudos minučių buvo mažai.

Trečiajame kėlinyje juodupėnai dar labiau didino persvarą: pelnė dar du įvarčius. Į kėlinio pabaigą atsigavo ir rokiškėnai, jie dažniau atakavo varžovų vartus. Ir tai davė rezultatų: įmušti du įvarčiai, į kuriuos juodupėnai atsakė vienu. Galutinis rungtynių rezultatas – 7:3 laimėjo Juodupės ledo ritulininkai.

Juodupėnų planus sugadino gamta

Juodupėnų komandos vadovas Antanas Gricius neslėpė džiaugsmo dviem iš eilės pelnytomis pergalėmis. Liūdina tik tai, kad gamta Juodupės sportininkams ir mėgėjams čiuožti neleidžia mėgautis ledu: kruopščiai išlietas ir prižiūrėtas, jis buvo sugadintas atlydžio.

Gražiu žaidimu džiuginant komandoms, pasigendama tokio žiūrovų dėmesio, koks buvo prieš porą metų. Tačiau kalbinti sirgaliai neslėpė: jie apskritai džiaugiasi, kad vyksta turnyrai, kad komandos čiuožia, kad galima ateiti ir pasigrožėti žaidimu.