Dar vienas sėkmingas savaitgalis Rokiškio plaukikams (0)

Publikuota: 2023-05-22 Kategorija: Sportas
Dar vienas sėkmingas savaitgalis Rokiškio plaukikams
D. Pupeikytės nuotr. / Treneris K. Buinickas neslėpė džiaugsmo kylančiais auklėtinių rezultatais.

Gegužės 20 d. Kaune, Plaukimo akademijos (PA) „Banga“ organizuotose varžybose medaliais pasidabino Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro trenerio Kęstučio Buinicko auklėtiniai. Girstučio baseine įvyko antrasis PA „Banga“ taurės varžybų etapas. 

Varžybos prasidėjo 50 m nugara plaukimo rungtimi ir pirmasis medalis (II vieta) atiteko Viltei Janočkinaitei.

Berniukų grupėje net du rokiškėnai pasipuošė medaliais: Adomas Staskonis, iškovojęs I vietos medalį, ir Gabrielius Mackus, pasidabinęs II-osios vietos medaliu.

Šie vaikinai taip pat buvo nepavejami ir per pus ilgesnėje distancijoje – 100 m nugara plaukime: A. Staskonis užėmė I vietą, G. Mackus – II vietą.

Prasidėjus plaukimo krūtine rungčiai, medalių buvo dar daugiau:

50 m ir 100 m krūtine Egilė ir Luka Bardiševičiūtės užemė I-ąsias vietas, o V. Janočkinaitė 100 m plaukime užėmė III vietą.  

Berniukų grupėje 50 m plaukimas krūtine: Marijus Meškauskas – I vieta, Justinas Šapranauskas – II vieta, Kristupas Juška – IV vieta.

100 m krūtine: M. Meškauskas – I vieta, Justinas – III vieta.

Laisvu stiliumi 50 m plaukimas visada surenka daugiausia dalyvių, bet rokiškėnams tai – nesvarbu: ir šioje rungtyje jie dabinosi medaliais: L. Bardiševičiūtė – I vieta, V. Janočkinaitė – III vieta, M. Meškauskas – III vieta.

Medalių kraitį užbaigė 50 m plaukimas peteliške: A. Staskonis – II vieta, G. Mackus – III vieta.

Šeši geriausi kiekvieno varžybų etapo sportininkai, nepriklausomai nuo amžiaus grupės ir lyties, susumavus dviejų nuotolių rezultatus, pagal Rudolpf taškų sistemą, buvo apdovanoti taurėmis.

L. Bardiševičiūtė gavo II vietos taurę. O Rokiškio KKSC komanda bendroje medalių lentelėje buvo antroje vietoje, nusileidusi tik Klaipėdos Gintaro SC komandai

Treneris K. Buinickas neslėpė džiaugsmo kylančiais auklėtinių rezultatais.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video