Dvigubą čempioną Rokiškyje užauginęs treneris baigė karjerą (0)

Publikuota: 2023-11-29 Kategorija: Sportas
Dvigubą čempioną Rokiškyje užauginęs treneris baigė karjerą
Rokiškio Sirena nuotr. / Trenerio ir komandos nuotrauka – jau tik prisiminimas apie gerus laikus

Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) kolektyvą, dėl suprastėjusios sveikatos, paliko plaukimo treneris Kęstutis Buinickas. Pats ne vieną kartą įvairių plaukimo stilių srityse čempionu tapęs K. Buinickas Rokiškyje dirbo nuo 2018-ųjų, kai buvo atidarytas miesto baseinas.

Iškėlė kartelę

KKSC direktoriaus pavaduotojas Edmundas Ščiuplys apgailestavo, kad toks profesionalas paliko Rokiškį: „Per 5-erius darbo mūsų baseine metus padarė labai gerą pradžią ir aukštai iškėlė kartelę. Dabar reikia stengtis ją išlaikyti. Jau daug ką pasako faktas, kad komandinėje šalies plaukikų įskaitoje rikiuojasi miestų baseinų plaukikų komandos ir rokiškėnai. Be Rokiškio, nėra nei vieno kito šalies rajono. Aš nebekalbu apie asmeninius jo ugdytų plaukikų pasiekimus, laimėjimus ir rekordus“.

Anot E. Ščiuplio, treneris darbą paliko lapkričio 7 d. Nors K. Buinicko buvo prašoma pasilikti bent iki Naujųjų metų, deja, jis nebegalėjo dėl stipriai sušlubavusios sveikatos.

Pakeisti – problematiška

Šiuo metu išėjusį trenerį dalinai pavaduoja KKSC direktorius Tadas Stakėnas, kuris dirba su viena grupe, su kitais K. Buinicko auklėtiniais – Paulius Mališauskas.

„Trenerio trūksta. Gerai, kad direktorius turi atitinkamą kvalifikaciją ir gali bent laikinai pavaduoti. Nes mokslo metų eigoje surasti tinkamą žmogų – sudėtinga. Gal ir būtų kandidatų, tačiau yra reikalavimai, pedagogo kvalifikacija ir be išsilavinimo priimti negalime. Direktorius kreipėsi į universitetą, bandom ieškoti ir per plaukimo federaciją, bet apčiuopiamų kandidatų nėra. Kitiems metams galimybės jau būtų realesnės“, – dėl susiklosčiusios situacijos apgailestavo E. Ščiuplys.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video