„Feniksas“ nusileido panevėžiečiams (video +foto) (0)

Publikuota: 2022-01-17 Kategorija: Sportas
„Feniksas“ nusileido panevėžiečiams (video +foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio „Fenikso“ ledo ritulininkai (balta apranga) neprilygo varžovams iš Panevėžio.

Sekmadienis tapo tikra ledo ritulio fiesta: sužaistos dvejos Aukštaitijos ledo ritulio lygos rungtynės. Šioje lygoje varžosi net trys Rokiškio rajono ekipos ir sekmadienį jas visas sirgaliai išvydo ant ledo. Rokiškio „Feniksui“ sekmadienį rungtynės klostėsi nesėkmingai.

Rokiškio „Fenikso“ ir Panevėžio „Olimpo“ dvikova žavėjo draugiška atmosfera: abi komandos gerai pažįsta viena kitą, daug žaidėjų yra buvę ir komandos draugais, ir varžovais. Įdomu, kad abi komandos vienija labai skritingo amžiaus ledo ritulininkus: jose vietą randa ir jaunimas, ir patyrę veteranai

Rungtynėse faktiškai visas žaidimas vyko į vienerius vartus. Į „Fenikso“ vartus. Pimajame kėlinyje aikštelėje karaliavo panevėžiečiai. Jie ramiausiai be atsako įmušė 3 įvarčius. Antrajame pridėjo dar keturis, ir tik po to mūsiškiai pelnė garbės įvartį.  Po to svečiai dar ramiai pelnė du įvarčius. Ir tik trečiajame rokiškėnams pavyko įsižaisti. Jie pelnė tris įvarčius, svečiai atsakė vėl 7 taikliais smūgiais. „Feniksas“ nusileido varžovams 4:16.

Abi komandos po rungtynių draugiškai bendravo, juokavo. Panevėžiečiai vieni kitus erzino, sakydami, kad komandos draugo įvartis buvo... lemiamas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video