Finalinėse jaunučių sunkiosios atletikos varžybose – bronza (0)

Publikuota: 2023-05-18 Kategorija: Sportas
Finalinėse jaunučių sunkiosios atletikos varžybose – bronza
Organizatorių nuotr. / Rokiškėnai dalyvavo finalinėse varžybose

Klausučiuose (Jurbarko r.) įvyko Lietuvos jaunučių (iki 13 m.) finalinės sunkiosios atletikos varžybos.

Pačioje lengviausioje svorio kategorijoje iki 31 kg rokiškėnas Kasparas Kavoliūnas išrovė 19 kg, po šios rungties jis buvo antroje vietoje, o stūmimo rungtyje, iškėlęs 23 kg liko trečias. Dvikovėje surinkęs 42 kg Kasparas iškovojo bronzos medalį. Visi trys rezultatai yra rajono rekordai.

Svorio kategorijoje iki 49 kg  rokiškietė Urtė Beinorytė varžėsi su berniukais ir buvo ketvirta, nors po rovimo veiksmo (33 kg) buvo 3 vietoje. Stūmimo veiksme Urtė iškėlė 40 kg ir tik vienu kilogramu nusileido atletui iš Klaipėdos.

Svorio kategorijoje iki 55 kg ketvirtą vietą užėmė Ugnius Mikalkevičius, jo rovimo rezultatas – 26 kg, stūmimo – 36 kg, dvikovės – 62 kg. Jaunuosius sportininkus treniruoja Jonas Aleksiejus.