Geriausi savo amžiaus grupėje – plaukikai iš Rokiškio (0)

Publikuota: 2024-05-16 Kategorija: Sportas
Geriausi savo amžiaus grupėje – plaukikai iš Rokiškio
Asmeninio archyvo nuotr. / L. Bardiševičiūtė ir M. Meškauskas savo amžiaus grupėse buvo išrinkti geriausiais bei apdovanoti taurėmis.

Savaitgalį Kauno „Girstučio“ baseine vyko tradicinės „Regionų taurės“ varžybos, sukvietusios didžiulį Lietuvos plaukikų būrį, kuriame – ir jaunieji plaukikai iš Rokiškio.

Iš viso Kauno baseine purslus taškė net 440 plaukikų iš 20-ies įvairių šalies plaukimo klubų ir mokyklų. Komandinėje varžybų įskaitoje rokiškėnai liko penkti, tačiau visi sėkmingai pasirodė asmeninėse.

Geriausiai varžybose sekėsi Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) trenerio Lauryno Jasiūno auklėtiniams Lukai Bardiševičiūtei ir Marijui Meškauskui: jaunieji plaukikai net tris kartus lipo ant aukščiausios – I-osios vietos, pakylos ir savo amžiaus grupėse buvo išrinkti geriausiais bei apdovanoti taurėmis.

Varžybų rezultatais džiaugėsi ir: Adomas Staskonis, laimėjęs dvi I-ąsias ir vieną II-ąją vietas, Viltė Janočkinaitė, užėmusi II-ą ir III-ą vietas, rungtyje III-ąsias vietas iškovoję Egilė Bardiševičiūtė ir Justinas Šapranauskas bei Gabrielius Mackus, kuris tik „per plauką“ liko už prizininkų trejeto. Bendra estafetės rungtis, kurioje dalyvavo Egilė, Marijus, Viltė ir Justinas, buvo įvertinta II-ąja vieta, o Adomo, Lukos, Marijaus ir Viltės – III-ąja.  

Iš Kauno nenusivylę grįžo ir kiek mažiau patirties tiek varžybose, tiek baseine turintys mažieji L. Jasiūno auklėtiniai: Elena Staskonytė, Kristupas Juška, Gabija Judickaitė, Gabrielius Voveris, kurie „Girstučio“ baseine pasirodė puikiai ir pasiekė gerų asmeninių rezultatų.  

Varžybose dalyvavusi Rokiškio baseino trenerio Pauliaus Mališausko auklėtinė Irūna Zelenkaitė užėmė I-ąją ir II-ąją vietas. Kiti trenerio vaikai: Darius Kazlauskas, Julius Galvydis, Kotryna Zaičenkova, Povilas Jonušaitis stengėsi iš visų jėgų, tačiau šį kartą iki prizinių vietų jų šiek tiek pritrūko.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video