Į Anykščius – ne poilsiauti, o varžytis (foto) (0)

Publikuota: 2024-06-11 Kategorija: Sportas
Į Anykščius – ne poilsiauti, o varžytis (foto)
Asmeninio archyvo nuotr. / Turnyro dalyviai po apdovanojimų.

Savaitgalį Anykščių sunkiosios atletikos salėje buvo surengtas tarptautinis sunkiosios atletikos asmeninis ir komandinis turnyras „Centro taurė 2024“.

Dėl nugalėtojų titulų varžėsi sportininkai iš: Vilniaus, Gargždų, Panevėžio, Rokiškio, Anykščių ir Daugpilio (Latvija). Čia savo pasirengimą demonstravo Jono Aleksiejaus auklėtiniai.

Moterų grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg rungtyniavusi Saulė Paršiūnaitė dvikovėje iškėlė 34 kg ir iškovojo bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 60 kg dalyvavusi Germantė Laucytė iškovojo III-ą vietą, dvikovėje iškėlusi 106 kg.

Vaikinų grupėje, svorio kategorijoje iki 31 kg, nugalėtoju tapo Mantas Valainis, dvikovėje iškėlęs 49 kg ir 1 kg nugalėjęs daugpilietį  J. Šaršuns.

Svorio kategorijoje iki 34 kg II-a vieta atiteko Kasparui Kavoliūnui, iškėlusiam 43 kg svorius. Visai nedaug nuo draugo atsiliko Kasparas Baliuka, užėmęs III-ą vietą.

Svorio kategorijoje iki 50 kg V-oji vieta atiteko Lukui Baršiui.

Svorio kategorijoje iki 55 kg Dainotas Valeišis buvo IV-as, dvikovėje iškėlęs 62 kg svorius.

Svorio kategorijoje iki 61 kg varžybos itin sėkmingos buvo Lukui Paulauskui, kuris, iškėlęs 73 kg svorį tapo nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 67 kg rungėsi net du Rokiškio komandos atstovai: Ugnius Mikalkevičius tapo III-os vietos nugalėtoju, o Ignas Samuilovas, nedaug atsilikęs nuo draugo, liko IV-as.

Svorio kategorijoje iki 73 kg III-ą vietą iškovojo Ąžuolas Dūdėnas, iškėlęs 60 kg svorį.

Didžiausioje šių rungtynių svorio kategorijoje 81+ kg, III-ą vietą užėmė Emilis Mikalkevičius, iškėlęs net 127 kg svorį.

Skaičiuojant komandos taškus, bendroje įskaitoje, surinkę 913, 07 taškų, Rokiškio sportininkai liko III.

Jie nusileido II-ą vietą iškovojusiems Daugpilio sportininkams (949,08 taškų) ir geriausiai pasirodžiusiems turnyro šeimininkams anykštėnams (1202,15 taškų).