Iš Lietuvos jėgos trikovės ir štangos spaudimo čempionato – su naujomis pergalėmis! (0)

Publikuota: 2022-12-16 Kategorija: Sportas
Sporto klubo Grizlis nuotr. / Lietuvos jėgos trikovės ir štangos spaudimo čempionatas gimtąjį miestą atstovavo gausus būrys sporto klubo JTK „Grizlis” auklėtinių.

Gruodžio 10-11 dienomis Žagarėje vyko Lietuvos jėgos trikovės ir štangos spaudimo čempionatas, kuriame gimtąjį miestą atstovavo gausus būrys sporto klubo JTK „Grizlis” auklėtinių.

Varžybose, vykusiose pagal atskiras amžiaus grupes, jauniausių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg dalyvavęs Vykintas Strungys užėmė pirmą vietą. Jo rezultatai: pritūpimų veiksmas - 185 kg, spaudimo veiksmas – 120 kg, štangos atkėlimo - 200 kg. Bendra suma 505 kg.

Sporto klube „Grizlis“ tik prieš pora mėnesių pradėjęs sportuoti Karolis Jurevičius, pademonstravo puikius rezultatus ir užėmė antrą vietą. Šiame sporte jis naujokas ir tai pirmosios jo varžybos. K.Jurevičius dalyvavo svorio kategorijoje iki 105 kg. Jo rezultatai pritūpimų veiksmas - 160 kg, spaudimo veiksmas -105 kg, štangos atkėlimo - 185 kg. Bendra suma 450 kg.

Abu jaunieji sportininkai pagerino asmeninius rezultatus.

Jaunimo amžiaus grupėje, po keturių metų pertraukos, dalyvavo sporto klubo „Grizlis“ jaunimo komanda.

Svorio kategorijoje iki 74 kg dalyvavęs Nojus Konstantinas Čypas pagerino pačiam priklausančius rekordus, taip pat tapo absoliučiu nugalėtoju ir stipriausiu tarp viso jaunimo. Užfiksuoti rezultatai: pritūpimų veiksmas - 250 kg, spaudimas - 140 kg, štangos spaudimo - 285 kg. Bendra suma 675 kg.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Jokūbas Čypas užėmė antrą vietą. Pritūpimų veiksmas - 160 kg, spaudimo veiksmas - 110 kg, štangos atkėlimo - 200 kg. Bendra suma 470 kg.

Taip pat prizinę antrą vietą, svorio kategorijoje iki 93 kg, užėmė Justas Danys. Pritūpimų veiksmas - 180 kg, spaudimas - 100 kg, štangos atkėlimas - 240 kg. Bendra suma 520 kg.

Sporto klubo JTK „Grizlis“ komanda čempionate Žagarėje iškovojo antrąją vietą. Jaunimo komandos atstovai šiuo metu studijuoja, tačiau varžybose visad atstovauja savo gimtą miestą ir sporto klubą „Grizlis“.

Komandos treneris - daugkartinis Europos jėgos trikovės nugalėtojas, Lietuvos jėgos trikovės ir štangos spaudimo rekordininkas Robertas Bartkevičius, šiuo metu savo jėgas bando galiūnų sporte.

Vyrų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg, klubą atstovavęs Modestas Skipskys užėmė ketvirtą vietą. Jo rezultatai: pritūpimų veiksmas - 195 kg, spaudimo veiksmas - 140 kg, štangos kėlimo – 230 kg. Bendra suma 565 kg.

Sporto klubo „Grizlis“ bendruomenė dėkoja ir sveikina visus Rokiškio rajono gyventojus artėjančių gražiausių metų švenčių proga.