Iš Lietuvos kikbokso čempionato – rokiškėnai grįžo su medaliais (0)
Publikuota: 2023-03-28
Kategorija:
Sportas

Šių metų kovo 25-26 d. vyko atviras Lietuvos kikbokso čempionatas.
Čempionate dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Moldovos, Bulgarijos ir Ispanijos. Čempionatą buvo galima tiesiogiai tiesiogiai stebėti internete. Sporto klubo “Tornado/Thai Tornado” atstovavo Orestas Valiulis ir Gvidas Skinderis. Savo svorio kategorijoje ir amžiaus grupėje Orestas Valiulis iškovojo trečiąją vietą. Gvidas Skinderis iškovojo pirmąją vietą ir tapo Lietuvos kikbokso čempionu.
Genadijus Jasinevičius inf.
Rekomenduojami video
Šeštadienį priešpaskutines reguliariojo sezono rungtynes Vilniaus pramogų arenoje sužaidęs Rokiškio ledo ritulio klubas „Grizliai“ po triuškinamos pergalės prieš Vilniaus „Banginius“ grįžo į 4-ąją reitingo lentelės vietą.
Pana&scaron
2025-03-24
Praėjusį savaitgalį Druskininkuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas, subūręs daugiau nei 100 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Nei vienais metais čempionatas nepraeina be Rokiškio sporto klubo „JTK Grizlis“ atletų, kurie visada dž
2025-03-24
Savaitgalį Telšiuose įvyko tradicinis, tačiau šiais metais – jubiliejinis 35-asis tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Nepriklausomybės taurė“. Kartu atletai kovojo ir dėl TSRC taurės. Savo jėgą Telšiuose demonstravo 6 atletai iš Rokiškio.
2025-03-20
Jau šį šeštadienį, 16.00 val. Vilniaus pramogų arenoje HC „Rokiškio Grizliai“ sieks pergalės prieš HC „Banginiai“ komandą!
Kviečiame atvykti ir palaikyti komandą išvykoje!
2025-03-20
Jaunieji Rokiškio šauliai sėkmingai pasirodė Lietuvos jaunučių asmeniniame-komandiniame čempionate
(0)
Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunieji šauliai sėkmingai pasirodė Lietuvos jaunučių asmeniniame-komandiniame čempionate iš kurio parsivežė keletą medalių.
Tatjanos Klimovos-Kakarienės auklėtiniai Orestinas Šedys, Lukas Kazlauskas ir Tauras
2025-03-19