Iš Pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionato - su sidabro medaliu! (0)

Publikuota: 2022-08-30 Kategorija: Sportas
Iš Pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionato - su sidabro medaliu!
Asmeninio archyvo nuotr. / Domantas Barauskas Pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionato II vietos nugalėtojas

Turkijoje, Stambule tęsiasi Pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatas. Šiame čempionate pasirodė ir puikius rezultatus pasiekė dar vienas jaunasis sportininkas. Jaunimo amžiaus grupėje rokiškėnas Domantas Barauskas laimėjo sidabro medalį!

Atletas pritūpimų veiksme pelnė II vietos mažąjį medalį, pritūpdamas 250 kg, spaudimo veiksme išspaudęs 152,5 kg pelnė sidabro medalį ir atkėlimų veiksme atkėlęs 252,5 kg pelnė taip pat sidabro medalį. Pasiekti rezultatai nulėmė, kad Domantas Barauskas bendroje įskaitoje, sumoje surinkęs 655 kg tapo Pasaulio jėgos trikovės vicečempionu.