Iš sunkiosios atletikos varžybų Estijoje rokiškėnai grįžo su medaliais (0)

Publikuota: 2023-02-05 Kategorija: Sportas
Iš sunkiosios atletikos varžybų Estijoje rokiškėnai grįžo su medaliais
J. Aleksiejaus asmeninio albumo nuotr. / Rokiškio sunkiaatlečius Estijoje lydėjo sėkmė

Sausio 27–28 d. Aravetėje, Estijoje, vyko meistrų atviras čempionatas ir Mati Kulma atminimo sunkiosios atletikos turnyras.

Jono Aleksiejaus treniruojami rokiškėnai iš varžybų parsivežė šūsnį apdovanojimų. Moterų grupėje svorio kategorijoje iki 49 kg pirmą 1 vietą iškovojo Urtė Beinorytė, rovimo veiksme iškėlusi 30 kg, stūmimo – 39 kg, dvikovėje surinkusi 68 kg.

Svorio kategorijoje iki 61 kg vyrų grupėje Titas Tubelis laimėjo bronzos medalį, rovimo veiksme iškėlęs 30 kg, stūmimo – 40 kg.

Svorio kategorijoje iki 73 kg net 15 kg pagerinęs dvikovės asmeninį rekordą sidabro medalį laimėjo Mantvydas Narbutis. Rovimo veikme jis iškėlė 50 kg, išstūmė 75 kg.

Svorio kategorijoje iki 89 kg Emilis Mikalkevičius buvo 7-tas, dvikovėje jis surinko 90 kg.

Meistrų grupėje iki 65 metų svorio kategorijoje iki 81 kg Jonas Aleksiejus laimėjo bronzos medalį, sportininkas dvikovėje surinko 105 kg.

Čempionate dalyvavo Latvijos, Estijos, Čekijos, Lietuvos, Lenkijos komandos.