Joninės kitaip: vietoj vainikų pynimo – tarptautinis tinklinio turnyras (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-06-20 Kategorija: Sportas
Joninės kitaip: vietoj vainikų pynimo – tarptautinis tinklinio turnyras (foto+video)
Asmeninio archyvo nuotr. / Rokiškio krašte tinklinis darosi itin populiari sporto šaka.

Asociacija „Sporto žemė“ Joninių laukia... tinklinio aikštelėje. Tinklinio entuziastai praėjusį savaitgalį rinkosi idėjos iniciatoriaus Audriaus Dilio sodyboje Latvijos-Lietuvos pasienyje, kur antrus metus iš eilės kuria naują tradiciją – Jonines įprasmina liedami prakaitą.

Norėjo ir įgyvendino

Asociacijos „Sporto žemė“ prezidentas A. Dilys sakė, kad mintis tinklinio aikštelę įsirengti savoje sodyboje kirbėjo seniai, nors būta ir dvejonių, ar Latvijos-Lietuvos pasienyje atsirasianti privati tinklinio aikštelė sulauks susidomėjimo.

„Pagrindinis klausimas buvo: ar kas nors atvažiuos žaisti. Vis dėl to, sodyba – gerokai nutolusi nuo miesto. Bet Tinklinis yra mano hobis, o noras sodyboje turėti savo aikštelę buvo toks stiprus, kad – ryžausi: 2021 m. pradėjom aikštelės įrengimo darbus. Užtrukom metus. Pernai, per Jonines, įvyko aikštelės atidarymas ir pirmosios varžybos. Pavadinom turnyrą simboliniu pavadinimu: „Joninių taurei“ laimėti. Čia ir dėl datos, ir dėl to, kad sodyboje nuo senų laikų gyvena Jonų kartos. Nusprendėme puoselėti tradiciją Jonines minėti sportiškai“, – idėjos pradžią pasakojo tinklinio entuziastas.

Visą straipsnį skaitykite birželio 23 d., penktadienio, numeryje. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video