Kornholas – ne vaikiškas žaidimas tinkantis ir vaikams (0)

Publikuota: 2024-02-26 Kategorija: Sportas
Kornholas – ne vaikiškas žaidimas tinkantis ir vaikams
Asmeninio archyvo nuotr. / Žaidimo dalyviai.

Dar praėjusių metų rudenį netradicinių sporto šakų entuziasto ir pradininko Vaido Valtokos raginimu susibūrę keli entuziastai ėmė Rokiškyje praktikuoti kornholą. Nors iš šalies pažvelgusiems pesimistams gali atrodyti paprastas kukurūzinių maišelių mėtymas į lentą su skyle, visgi tai – taiklumo, susikaupimo ir dėmesio išlaikymo reikalaujanti, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) aukštą sportinį meistriškumo lygį pasiekusi sporto šaka.

Savaitgalio varžybos

Praėjusį savaitgalį Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centre vykusiose kornholo varžybose dalyviai varžėsi skirtingose trijose grupėse: vaikų, mišrioje ir open grupės. Pirmieji savo rankų miklumą išbandė vaikai: jų iš viso dalyvavo 4.

Siekiant azarto ir varžybų intensyvumo, vaikams buvo palengvintos sąlygos: sutrumpinatas atstumas iki penkių metru. Įprastai lenta, kurioje yra skylė į kurią reikia pataikyti maišelius, stovi už  8 metrų.

Pirmą vieta vaikų grupėje iškovojo Amelija Valotkaitė, antrą – Austėja Valotkaitė, trečias buvo Joris Vingrys, o ketvirtas liko mažiausias varžybų dalyvis Vakaris Navikas. V. Valotka tikino, kad Vakarsi niekuo nenusileido vyresniems draugams ir tereikia truputi daugiau pasitreniruoti.

Taikliausi – kauniečiai

Mišrių komandų kategorijoje dalyvių buvo gausiausiai – net 8 poros. Pasibaigus įtemptoms, tačiau labai smagioms varžyboms, nugalėtojai išsirikiavo taip: I-ieji komanda „Nežinomi“ (Austėja ir Romas), II-ieji buvo „Duok penkis“ (Diana-Virginijus), III-ieji – „Ateiviai“ (Amelija-Aurimas), IV-ieji liko „Naujokai“ (Svajūnas-Rasa), V-ieji – „Kolegos“ (Dovilė-Vaidas), VI-ieji „Gant nike“ (Eva-Modestas), VII-ieji „Raido team“ (Olga-Paulius) ir VIII-ieji, tačiau ne prasčiausi, „Šeima“ (Irena-Jonas).

Stipriausia grupė, kurioje lygių nebuvo kolegoms iš Kauno, tai Open klasė. Nugalėtojais tapo Igno Radžiaus ir Audriaus Naudžiūno duetas. Antroji vieta atiteko Vaidui Valotkai ir Romui Navikui, trečioji – Evaldui Pilipavičiui ir Modestui Malciui, ketvirtieji liko Paulius Varnas bei Aurimas Raščinas, penktieji – šeimos „duetas“: Svajūnas ir Jonas Aleksiejai, šeštąją vietą iškovojo Simonas Jasinevičius ir Mantas Kaluina.

Tačiau svarbiausia buvo ne iškovotos vietos, o puikiai ir sportiškai praleistas laikas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video