Kraštietį sportininką Svajūną Šaknį sėkmė lydėjo ir čempionate Lenkijoje (0)

Publikuota: 2022-10-02 Kategorija: Sportas
Kraštietį sportininką Svajūną Šaknį sėkmė lydėjo ir čempionate Lenkijoje
Asmeninio archyvo nuotr. / Sportininkas S.Šaknys ir Lietuvos NABBA prezidentas Modestas Puišė

Svajūnas Šaknys toliau džiugina savo pasiekimais. Sėkmingai startavęs Rokiškyje vykusiose Atviros Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose Svajūnas Šaknys puikius rezultatus parodė ir šių metų spalio 1 dieną Lenkijoje, Varšuvoje vykusiame NABBA kultūrizmo ir fitneso čempionate.

Lietuvą atstovavęs sportininkas Vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje +177 cm užėmė prizinę - trečiąją vietą. Jam įteikta taurė ir bronzos medalis.

Svajūnas Šaknys sako, jog šioje kategorijoje dalyvavo 6 sportininkai, todėl jam šis pasiekimas – laimėjimas tarptautinėje arenoje, išties svarbus. „Šie metai man ypatingai sėkmingi. Esu toks laimingas, kaip niekad. Džiaugiuosi, jog intensyvus darbas davė tokius puikius rezultatus. Tikrai nesitikėjau užimti prizinės vietos - tai kita šalis, daug stiprių varžovų, bet man pavyko. Labai didžiuojuosi, kad net tarptautinėje arenoje galiu garsinti savo miestą Rokiškį, Lietuvą. Dabar tik lieka nepaleisti sėkmės ir tikėtis naujų rezultatų“ - pasiekimu džiaugėsi D.Šaknys.

Ieško rėmėjų

Grįžęs iš čempionato Varšuvoje, sportininkas sako svajojantis atstovauti Lietuvai ir spalio 21-22 dienomis Prahoje, Čekijoje vyksiančiame 26-ąjame NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate, tačiau tam reikalingos papildomos lėšos. 

„Laiko liko labai nedaug, bet aš viliuosi, jog galbūt atsirastų žmonių, kurie domisi kultūrizmu ar palaiko šios srities sportininkus ir galėtų paremti ir palaikyti mano dalyvavimą finansiškai, nes pats savarankiškai į šias varžybas nuvykti neturiu galimybės“- neslepia S.Šaknys ir priduria, jog visais rūpimais klausimais galima su juo susisiekti paskambinus telefonu +37069519635.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video